Aleksander Kwaśniewski kończy 64 lata. Najlepsze MEMY z byłym prezydentem

Aleksander Kwaśniewski MEMY
Facebook, @KwasniewskiMemes
Reklama
Wstecz

1 z 33

Dalej

Aleksander Kwaśniewski kończy 64 lata 15 listopada br. Polityk ma za sobą wielką karierę, ale jest też bohaterem licznych internetowych memów. Internauci uwielbiają humor z nim związany. My również postanowiliśmy przypomnieć najlepsze obrazki oraz życzyć wszystkiego dobrego byłemu prezydentowi RP.

Aleksander Kwaśniewski ma za sobą zawrotną polityczną karierę. W czasach PRL przez wiele lat był działaczem PZPR. Pod koniec lat 80. sprawował nawet urząd ministra. Po 1989 r. wraz z Leszkiem Millerem założyli Sojusz Lewicy Demokratycznej. Jak do tej pory pozostaje jedynym polskim prezydentem sprawującym swój urząd przez pełne dwie kadencje. Mimo licznych i poważnych wpadek, udało mu się utrzymać względnie wysoki poziom popularności w społeczeństwie.

Były prezydent słynie ze swojej działalności politycznej, ale to nie jest jedyne źródło jego popularności. Przez ostatnie lata Internauci kojarzyli go z memami związanymi z napojami wysokoprocentowymi. Przyznał, że sam do końca nie wie, dlaczego tak jest.

17 września 2018 r. polityk był gościem programu "Poranna Rozmowa" na antenie radia RMF FM. Podczas rozmowy padło pytanie na temat obrazków od lat powstających w Internecie. Powiedział, że prawie wszystkie memy z jego wizerunkiem dotyczą alkoholu, ale on sam nie pije wódki, ani żadnych mocniejszych trunków. Wspomniał jednak, że jest wielbicielem dobrego wina.

Mimo wszystko, memy powstają cały czas, a w Internecie można znaleźć nawet kilka na temat wspomnianego wyżej wywiadu.

Przypominamy najlepsze z nich z okazji 64. urodzin byłego prezydenta.

Następna strona