Tak Agnieszka Woźniak-Starak wyglądała na swoim ślubie, zjawiskowe zdjęcia. Gdyby nie tragedia, dziennikarka TVN obchodziłaby teraz 3 rocznicę

Agnieszka Woźniak-Starak obchodziłaby trzecią rocznicę ślubu.
Screen/ Instagram/ @aga_wozniak_starak
Reklama
Wstecz

1 z 17

Dalej

Agnieszka Woźniak-Starak obchodziłaby trzecią rocznicę ślubu.

Agnieszka Woźniak-Starak  przeżywała ostatnio olbrzymią tragedię: w nieszczęśliwym wypadku zginął jej mąż, Piotr. Sprawa śmierć słynnego producenta filmowego odbiła się w kraju szerokim echem. Najpierw wszyscy z nadzieją czekali na pozytywne efekty akcji poszukiwawczej, a gdy służby potwierdziły smutną informację o znalezieniu ciała miliardera, zewsząd zaczęły napływać słowa wsparcia dla jego żony, Agnieszki. Para obchodziłaby w tym roku trzecią rocznicę ślubu.

Agnieszka i Piotr poznali się w 2014 roku. Jak sama wspominała, pojechała zrobić z nim wywiad, ale wcale nie chciała tego dnia wychodzić z domu. Stało się inaczej - poznała swojego przyszłego męża. Ślub wzięli dwa lata później w Wenecji i była to iście bajkowa uroczystość. Trzecią rocznicę małżonkowie również planowali świętować hucznie. Niestety, nie było im to dane.

Informacja o wypadku Piotra Woźniaka-Staraka pojawiła się 18 sierpnia. Okazało się, że miliarder wypadł z motorówki podczas rejsu po jeziorze Kisajno, w czasie nieudanego zakrętu. Szukano go kilka dni, po pięciodniowej akcji służby podały wiadomość, że ciało miliardera zostało znalezione.

Przez cały czas od momentu zaginięcia, Agnieszka Woźniak-Starak nie komentowała sprawy. Media donosiły tylko, że słynna dziennikarka bardzo mocno przeżyła tę tragedię. Na szczęście mogła liczyć na wsparcie rodziny i przyjaciół. Piotra Woźniaka-Staraka ze smutkiem żegnali wszyscy, a wielu znajomych dzieliło się wzruszającymi wspomnieniami.

Agnieszka Woźniak-Starak dopiero w ostatnich dniach zabrała głos. Napisała w mediach społecznościowych poruszającą wiadomość, swoiste pożegnanie męża, ale i podziękowanie dla dodających jej otuchy. Opublikowała zdjęcie magnolii, którą zasadzi w ogrodzie.

- Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję.
Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie - napisała dziennikarka.

Agnieszka i Piotr byli jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Ich ślub był wielkim wydarzeniem. Odbył się 27 sierpnia 2016 roku w Ca'Vendramin Calergi przy Canal Grande w Wenecji. Na wesele zaś zaproszono gości do Pisani Mioretta. Agnieszka przyznawała, że Wenecja nie była jej pomysłem, ale momentalnie zgodziła się na taką wizję ślubu.

Kliknij "następne zdjęcie" aby zobaczyć, jak niesamowicie Agnieszka Woźniak-Starak wyglądała na swoim ślubie jak z bajki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Barbara Kurdej-Szatan odważna jak nigdy. Pokazała, jak wypina pupę
  2. Niewierny mąż "zakleszczył się" w kochance. Nagranie trafiło do internetu, ale szybko zostało usunięte
  3. Pijana babcia próbowała uśpić noworodka suszarką. Lekarze stoczyli dramatyczną walkę o życie maleństwa

 

Następna strona