Ona zastąpi w TVN Agnieszkę Woźniak-Starak. Kim jest młoda piękność?

Agnieszka Woźniak-Starak
Instagram / Gabi Drzewiecka | Agnieszka Woźniak-Starak
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Agnieszka Woźniak-Starak w związku z tragedią, jaka miała miejsce w ciągu ostatnich tygodni, zdecydowała się zrezygnować z prowadzenia reality show Big Brother. Na jej miejsce szybko wskoczyła młoda dziennikarka, która zobowiązała się podołać wyznaczonemu zadaniu. Pierwsze odcinki już 13 września, a wszyscy zachodzą w głowę, kim jest nowa prowadząca. Przedstawiamy fakty o tajemniczej prezenterce, niektóre mogą Was naprawdę zaskoczyć.

Agnieszka Woźniak-Starak podjęła decyzję, że tej jesieni nie pojawi się w żadnym programie telewizyjnym. Wielu wiernych fanów dziennikarki zachodziło w głowę, kto zastąpi ich ulubioną prezenterkę. Wtedy właśnie światło dzienne ujrzała informacja o tym, że drugą edycję Big Brother ma poprowadzić Gabi Drzewiecka.

- Ta decyzja była dla mnie ciężka ze względu na tragiczne okoliczności, które są powodem tej zmiany. Wiem też, że Agnieszka Woźniak-Starak postawiła poprzeczkę naprawdę wysoko. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby nie zawieść fanów programu i sprawić, że będzie się Wam go dobrze i przyjemnie oglądało - oznajmiła dziennikarka.

O Gabi po raz pierwszy zrobiło się głośno, gdy dostała propozycję wystąpienia w reklamie jednego z koncernów kosmetycznych. Poprzednią ambasadorką tej marki była Anna Przybylska. Młodą dziennikarkę porównywano do gwiazdy, głównie ze względu na jej urodę. Sama nie była z tego zadowolona, chociaż nie da się ukryć, że obie są bardzo piękne.

Dziennikarka zawsze świetnie wygląda na czerwonym dywanie. Uwielbia luźne sportowe stylizacje, ale nie boi się także seksownych i eleganckich kreacji. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 85 tysięcy użytkowników. Dla wielu jednak jej osoba wciąż pozostaje zagadką. W naszej galerii dowiecie się, kim jest, ile ma lat, a nawet ile ma wzrostu.

Dziennikarka już od dłuższego czasu pojawia się w kolejnych programach. Przeprowadza wywiady muzyczne, prowadzi festiwale i gościnnie występuje w "Dzień dobry TVN". Widać, że Gabi Drzewiecka wyrasta na kolejną gwiazdę stacji, a teraz ma okazję sprawdzić się jako prowadząca "Big Brothera". Większość zastanawia się, jak poradzi sobie z tym zadaniem, jednak sądząc po jej charyzmie, pogodzie ducha i otwartości na ludzi można spodziewać się samych najlepszych rzeczy. Nie pozostaje zatem nic innego, jak trzymać kciuki za młodą, piękną prezenterkę.

Razem z redakcją Pikio przedstawiamy fakty z jej życia, o których mogliście wcześniej nie słyszeć.

Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się więcej o piękności, do której będzie należał ten sezon TVN

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Barbara Kurdej-Szatan przegrywa z groźną chorobą? Wyznanie jej męża na str. 9 rozrywa serce
2. Śmierć mamy była dla Joanny Koroniewskiej wielkim ciosem. Przegrała walkę z ciężką chorobą
3. Doda, Kasia Cichopek i wiele innych gwiazd bez makijażu. Te zdjęcia pozbawią was kompleksów!

Następna strona