Jak wygląda apartament Agnieszki Woźniak-Starak? Niewyobrażalne luksusy [ZDJĘCIA]

woźniak-starak14
Instagram.com/@aga_wozniak_starak
Reklama
Wstecz

1 z 15

Dalej

Agnieszka Woźniak-Starak została żoną Piotra Woźniaka-Staraka niemal 3 lata temu. Ślub znanej dziennikarki z członkiem jednej z najbogatszych rodzin w Polsce zelektryzował wszystkie media. Para uwiła sobie bardzo przytulne gniazdko, które zdecydowanie robi wrażenie. Styl, bogactwo i klasa to trzy słowa, które idealnie opisują ich dach nad głową. 

Agnieszka Woźniak-Starak wraz ze swoim małżonkiem Piotrem tworzyli świetną parę, która cieszyła się popularnością wśród mieszkańców naszego kraju. Wszyscy bacznie obserwowali ich profile na Instagramie i z zaciekawieniem wyczekiwali każdych kolejnych zdjęć, zwłaszcza tych, na których uchylali rąbka swojej prywatności.

Do takiej strefy należały właśnie zdjęcia ich apartamentu, który robił na wszystkich wrażenie. Jest czego pozazdrościć, większość zachodzi w głowę, czy małżeństwo urządziło się samo, czy z pomocą projektanta wnętrz.

Przedstawiamy zdjęcia prosto z ich domowego zacisza! Te wnętrza robią niesamowite wrażenie. Połączenie nowoczesności z klasyką to coś, co można to zauważyć już na pierwszy rzut oka.

Kliknij "Następna Strona" żeby zobaczyć, jaki urządzili się Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak.

ZOBACZ TAKŻE:
1. Przeszłość Dody to kopalnia pikanterii. Homoseksualizm, bijatyki i sekstaśmy to tylko niektóre smaczki!
2. Tata utopił się wraz ze swoją malutką córeczką. Gdy poznacie powód, popłaczecie się
3. Popek przekroczył wszelkie granice. Te zachowania wprawiają w osłupienie

Następna strona