Agnieszka Kotulanka zmarła nagle. Dziś wiemy, że przemilczała dramaty!

Rok po śmierci Agnieszki Kotulanki
Youtube.com/Serial Polska
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Rok po śmierci Agnieszki Kotulanki

Agnieszka Kotulanka była niewątpliwie jedną z najpopularniejszych w naszym kraju aktorek serialowych. Rola Krystyny Lubicz w najdłużej emitowanym polskim serialu "Klan" przyniosła jej uwielbienie milionów Polaków, o jakim jej koledzy i koleżanki po fachu mogli tylko pomarzyć. Wielka sława nie była dla niej jednak remedium na prywatne problemy. Gwiazda zmarła niespodziewanie rok temu. Dziś wiemy, że przeżywała osobiste dramaty, które w pewnym momencie zaczęły ją przerastać.

Agnieszka Kotulanka odeszła z tego świata 20 lutego ub.r. Śmierć 61-letniej gwiazdy TVP była prawdziwym wstrząsem dla mediów i branży filmowej w naszym kraju. Na jej pogrzeb przyszli m.in. koledzy z planu "Klanu", Agnieszka Dygant i Paweł Wawrzecki. Od dłuższego czasu mówiło się o poważnych problemach osobistych, z którymi zmagała się aktorka.

Milionom Polaków Agnieszka Kotulanka kojarzyła się przede wszystkim z niezapomnianą rolą Krystyny Lubicz w "Klanie". Artystka mogła się jednak poszczycić znacznie bogatszym dorobkiem. Zagrała w kilkunastu filmach, m.in. w "Nadzorze" (1982) i "Wielkim Wozie" (1987). Wystąpiła w niezliczonych spektaklach teatralnych, w tym przez wiele lat w Teatrze Telewizji.

Mimo znaczących sukcesów w życiu zawodowym, jej życie prywatne nie należało do udanych. Po rozwodzie z mężem musiała sama wychowywać i utrzymywać dzieci. Późniejszy związek z Pawłem Wawrzeckim zakończył się bolesnym rozstaniem.

W końcu życie aktorki legło w gruzach na skutek choroby alkoholowej. Uzależnienie sprawiło, że aktorka zaczęła sprawiać problemy producentom “”Klanu”. Ostatecznie straciła miejsce w obsadzie kultowego serialu TVP, co musiało być dla niej wielkim ciosem.

Śmierć zaskoczyła aktorkę w momencie, gdy zaczynała już sobie radzić. Zaczęła leczyć się z nałogu, chciała wrócić do pracy. Niestety, wylew krwi do mózgu przekreślił jej śmiałe plany.

W rok po śmierci Kotulanki dowiadujemy się coraz więcej na temat poważnych problemów, z którymi nieustannie się zmagała. Jaki miały wpływ na jej życie i samopoczucie? Zapraszamy do naszej galerii, w której przyglądamy się bliżej osobistym dramatom kultowej aktorki.

Kliknij “Następna strona”.

Następna strona