Agnieszka Kotońska z Goggleboxa przeszła niesamowitą metamorfozę. Kiedyś jej wygląd odstraszał, zmieniła się nie do poznania

Agnieszka Kotońska zmieniła się nie do poznania
instagram/agnieszkakotonska/
Wstecz

1 z 10

Dalej

Nieziemska metamorfoza

Agnieszka Kotońska błyskawicznie zjednała sobie rzeszę wiernych fanów, gdy po raz pierwszy zagościła na łamach TTV. Show stacji okazało się prawdziwym hitem, a rosnąca z każdym odcinkiem oglądalność pozwala twórcom na emitowanie kolejnych sezonów. Najbardziej zadowoleni z tego powodu są wielbiciele Agnieszki, którzy od kilku edycji mogą bacznie obserwować jej przemianę. Teraz aż trudno uwierzyć własnym oczom.

Agnieszka Kotońska dała się poznać telewidzom jako charyzmatyczna i kolorowa miłośniczka różu i błyskotek, ale jednocześnie żona Artura i mama Dajana, którzy razem z nią zasiadają przed telewizorem w programie "Gogglebox". Rodzina Kotońskich od razu zyskała grupę swoich sympatyków, którzy śledzą ich poczynania nie tylko na łamach TTV, ale i w mediach społecznościowych, gdzie bez dwóch zdań najbardziej aktywna jest właśnie Agnieszka. 

W pierwszych sezonach programu, bohaterka uwielbiała brokat, róż, doczepiane włosy, sztuczne rzęsy, a przy tym wszystkim nie stroniła od samoopalacza i gustowała w mocnym makijażu. Zdaniem widzów wszystkiego było zdecydowanie za dużo i przysłaniało urodę bohaterki. W końcu i sama Agnieszka doszła do wniosku, że najwyższy czas na zmiany i nie zwlekając ani chwili zaczęła regularnie chodzić na siłownię i stosować dietę.

Dumnie prezentowała pierwsze efekty na swoim koncie na Instagramie. Z tygodnia na tydzień chudła coraz bardziej, a metamorfoza opierała się już nie tylko o kilogramy, ale o całokształt. Kotońska zaczęła stawiać na delikatniejszy makijaż, stonowane ubrania i naturalniejszy kolor włosów. 

Teraz, po wielu miesiącach trudnej drogi, chętnie chwali się swoją zmianą, która wręcz odbiera mowę. Agnieszka wyraźnie odmłodniała o co najmniej kilka lat, a na niektórych fotkach wygląda jak koleżanka, a nie mama Dajana. Internauci nie mogą wyjść z podziwu i chętnie komplementują gwiazdę za metamorfozę, która ich zdaniem jest zdecydowanie na plus. 

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć jak zmieniła się Agnieszka Kotońska. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagła śmierć dwóch uczestników Chłopaków do wzięcia wstrząsnęła widzami. Niewielu już o nich pamięta, a byli pozytywnymi ludźmi
  2. Więzienie, porzucona ciężarna kobieta i śmierć. Media przemilczały, co wydarzyło się po "Chłopakach do wzięcia"
  3. Zdjęcia córki Adama Małysza mogą wielu przerazić. Ma bardzo dziwny talent, nie każdemu się spodoba
Następna strona