Agnieszka Kaczorowska za chwilę zostanie mamą, a jak wyglądała jej przeszłość? Nie była lekka

Autor Andżelika Wróblewska - 3 Lipca 2019

Agnieszka Kaczorowska lada moment zostanie mamą, jednak mimo swojego błogosławionego stanu nie zwalniała ani trochę tempa pracy. Artystka twierdzi, że wydarzenia, które miały miejsce w przeszłości, znacząco wpłynęły na to, w jaki sposób teraz prezentuje się jej życie i jaką jest osobą. Okazuje się, że jej dzieciństwo wcale nie było łatwe, ani kolorowe. Jako małe dziecko musiała zmagać się z problemami, z którymi na ogół zmagają się dorośli. Ciężko pracowała od najmłodszych lat i to po części ciężkiej pracy zawdzięcza swój sukces. Przedstawiamy, jak wyglądała przeszłość artystki, niektóre fakty budzą współczucie.

Agnieszka Kaczorowska przeżywa aktualnie najpiękniejszy okres w swoim życiu. Niecierpliwie wyczekuje narodzin pierwszego dziecka, a w ubiegłym roku wyszła za mąż za kochającego mężczyznę. Ma miliony fanów w całym kraju i udaną karierę, która cały czas kwitnie. Na swój sukces pracowała przez długie lata, w czym zawsze wspierali ją bliscy. Niestety okazuje się, że nie wszyscy członkowie rodziny byli przy niej, gdy stawiała pierwsze kroki w kierunku rozwoju kariery i potrzebowała ogromnego wsparcia. W jednym z wywiadów artystka zdobyła się na wzruszające wyznanie, które poruszyło serca wielu fanów.

Od szóstego roku życia trenuje taniec towarzyski, posiada najwyższą klasę taneczną „S” w stylu latynoamerykańskim i standardowym. Od lutego 2007 roku do września 2009 roku tańczyła z Pawłem Milcarzem, z którym w 2009 zajęła pierwsze miejsce na Mistrzostwach Polski w stylu latynoamerykańskim w kategorii młodzieżowej. Następnie tańcząc z Pawłem Tekielą w 2010 roku zajęła pierwsze miejsce na Mistrzostwach Polski również w kategorii młodzieżowej, trzecie miejsce na Mistrzostwach Europy i pierwsze miejsce na Mistrzostwach Świata. Aktorka, jak widać, może pochwalić się licznymi trofeami zdobytymi przez te wszystkie lata.

W latach 2014–2018 brała udział jako trenerka tańca w programie rozrywkowym Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Jej partnerami tanecznymi byli: Rafał Maślak, Krzysztof Wieszczek, Nikodem Rozbicki, Michał Malinowski, Łukasz Kadziewicz oraz Antek Smykiewicz. W parze z Krzysztofem Wieszczkiem wygrała w finale trzeciej edycji programu.

We wrześniu 2017 roku otworzyła szkołę tańca Danceworld by Agnieszka Kaczorowska. Otwarcie własnej szkoły to niemałe osiągnięcie, zatem wypada pogratulować takiego sukcesu. Miło patrzy się na osobę, która spełnia się w tym, co robi. Aktualnie kobieta wygląda na bardzo szczęśliwą i zdaje się, że niczego w życiu jej nie brakuje. W dzieciństwie jednak było inaczej. Tancerka jest najmłodsza z trojga rodzeństwa. Ma siostrę Jolantę i brata Piotra. To, co musiały przeżywać dzieci, jest wstrząsające.

W zeszłym roku Agnieszka Kaczorowska wzięła ślub. Aktorka powiedziała sakramentalne "tak" swojemu partnerowi Maciejowi Peli podczas wymarzonej ceremonii w Toskanii. Jednak zanim tancerka odnalazła miłość swojego życia, była w nieudanym związku z innym mężczyzną. Dziś wspomina, że w tamtym partnerze prawdopodobnie szukała… ojca.

Z Maciejem połączyła ją wspólna pasja, w której oboje się realizują, mężczyzna również jest tancerzem. Razem czekają na przyjście na świat ich pierwszego dziecka. Kobiecie bardzo służy ciąża, podczas której wygląda naprawdę kwitnąco. W czasie jej trwania nie myślała ani przez chwilę o odpoczynku i cały czas pracowała. Postanowiła wykorzystać fakt, że jest przyszłą mamą i zdecydowała się na założenie kanału na platformie YouTube, gdzie opowiada kobietom o ciąży, swoim samopoczuciu i przeróżnych poradach dla przyszłych mam.

Miała również swój epizod, w którym próbowała sił na deskach teatru. Artystka aktywnie prowadzi swoje profile na portalach społecznościowych, na których chętnie dzieli się ze swoimi fanami życiem prywatnym. Na Instagramie obserwuje ją prawie 300 tysięcy osób.

Jakiś czas temu artystka zdobyła się na wzruszające wyznanie mówiące o jej przeszłości. Jako dziecko nie wiodła beztroskiego życia, w którym liczyły się tylko najnowsze zabawki i czas spędzony na placu zabaw. Musiała silnie walczyć z kłodami, które los na niemalże każdym kroku rzucał jej pod nogi. Przedstawiamy fakty z jej przeszłości, której zdecydowanie nie można nazwać lekką.

Kliknij "Następna Strona".

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News