Agnieszka Chylińska przeszła operację podczas izolacji? Nie cichną głosy po publikacji ostatniego nagrania

Autor Weronika Wasiak - 17 Maja 2020

Agnieszka Chylińska od lat utrzymuje swoją ogromną popularność, wciąż zyskując nowych fanów. Artystka spełnia się nie tylko na scenie, ale i w programach rozrywkowych. Choć najwięksi sympatycy przywykli do jej wyróżniającego się stylu i często kontrowersyjnego wizerunku, wciąż zdarzają się osoby, które mocno zaskakuje styl wokalistki. Tym razem jeden szczegół zaszokował wszystkich.

ZOBACZ TAKŻE: Przyłapali Tadeusza Rydzyka i zrobili mu zdjęcia. Duchowny nie będzie zadowolony, ujawniono jego tajemnicę

Agnieszka Chylińska odznacza się dość charakterystycznym wizerunkiem - raz ostrym rockowym, raz luźnym i sportowym, a później kobiecym i seksownym. Fanom bardzo się to podoba tym bardziej, że dzięki temu mogą poznać swoją idolkę taką, jaką jest na co dzień. Artystka nie tworzy scenicznej postaci, której maskę zdejmuje wraz z zejściem ze sceny. Dzięki temu, na przestrzeni lat, zgromadziła wokół siebie rzeszę sympatyków. Agnieszka wychodzi im na przeciw i skrupulatnie prowadzi swoje media społecznościowe, by fani mogli poznać ją jeszcze lepiej. Od pewnego czasu regularnie zamieszcza tam nagrania, a jednym z ostatnich wywołała sporo szumu i to nie za sprawą tego, co internauci w nim usłyszeli, a zobaczyli. Ich zdaniem, w czasie izolacji gwiazda zdecydowała się na operację.

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się, jaką operacją przeszła Agnieszka Chylińska.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Za oknem usłyszeli głośny hałas. Wyjrzeli i zamarli, ich życie już nie będzie takie samo
  3. Mama zmarła na raka, zostali z babcią w okropnych warunkach. Katarzyna Dowbor nie wytrzymała
  4. Po śmierci babci otworzył jej album ze zdjęciami i zaniemówił. Dopiero wtedy poznał prawdę, nie mógł uwierzyć
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News