Nie mieści się w głowie, są zdjęcia. Wielka metamorfoza Chylińskiej

Agnieszka Chylińska
.
Wstecz

1 z 17

Dalej

Agnieszka Chylińska to jedna z najbardziej kontrowersyjnych artystek w naszym kraju. Zaskakuje nie tylko swoimi wypowiedziami, ale również wyglądem. To, jak zmieniała się przez wszystkie lata swojej kariery, jest nieprawdopodobne. Patrząc na jej stare zdjęcia, można jej nie poznać. Kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. Przypominamy największe metamorfozy artystki.

Agnieszka Chylińska należy do osób, które zdecydowanie nie lubią nudy. Uwielbia ciągle zmieniać coś w swoim wyglądzie i za każdym razem zaskakuje swoich fanów czymś nowym i przede wszystkim nietypowym. Ludzie uwielbiają jej nieco kontrowersyjny styl i nikogo już chyba nie dziwią jej kolejne zmiany.

Swoją karierę zaczynała mając 18 lat, była wtedy wokalistką zespołu O.N.A. Wszyscy byli pod wrażeniem tego, jak wyglądała wtedy młoda, wschodząca gwiazda. Jednym się podobała, inni z kolei byli sceptycznie nastawieni. Z biegiem lat jednak cały czas się zmieniała i kombinowała ze swoim wyglądem. Potrafiła zaskoczyć, jednego dnia mając włosy do pasa, a następnego już króciutkiego irokeza. Warto wspomnieć, że w momencie pojawienia się na scenie muzycznej zszokowała wszystkich nie tylko wyglądem, ale też niesamowitym głosem. Trzeba przyznać, że ma ogromny talent i jest naprawdę świetną wokalistką.

Po rozstaniu z zespołem rozpoczęła karierę jako solistka, wtedy również zmieniała swój wygląd, poszukując własnego, niepowtarzalnego stylu. Mimo upływu lat, wcale nie zmieniło się to, że uwielbia metamorfozy. Na jej głowie mogliśmy zobaczyć już niemal każde uczesanie i każdy kolor włosów. Razem z redakcją Pikio przedstawiamy jej metamorfozę. To, jak wyglądała kiedyś, a jak wygląda dziś, może wielu zaskoczyć. Zobaczcie sami.

Kliknij Następna Strona i sprawdź.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Znaleźli zabiedzonego psa. Był bliski śmierci, zdjęcie po 14 dniach wyciska łzy z oczu
2. Wyszło na jaw o ile więcej od Szpaka i Martyniuka w Sylwestra zarobiła Roksana Węgiel. Kosmiczne pieniądze
3. Gdzie mieszka Michał Szpak? Zdjęcia ścinają z nóg
4. Zaskakujące fakty. Gwiazdy Polsatu, TVN i TVP wstydzą się swoich nazwisk. Słusznie?
 

Następna strona