Największe dramaty Agnieszki Chylińskiej. Szokujące fakty, o siódmym wiedzą tylko najbliżsi

agnieszka chylińska
Youtube.com/tvnpl
Wstecz

1 z 9

Dalej

Agnieszka Chylińska jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci na polskiej scenie muzycznej. Kojarzymy ją z ciętych ripost, ostrego języka, odważnych tatuaży i fryzur. Kogo tak naprawdę ukrywa piosenkarka pod tą skorupą, którą budowała przez kilkanaście lat? W jednym z wywiadów zdradziła szokujące fakty o tym, co przeżywa każdego dnia w swoim życiu. 

Agnieszka Chylińska urodziła się w 1976 roku w Gdańsku. W latach 1994–2003 była wokalistką zespołu O.N.A., którego twórczość klasyfikowana jest jako mieszanka rocka i heavy metalu. Grupa znajdowała się w czołówce polskiego rocka. W latach 2003–2006 wokalistka występowała w grupie Chylińska, która była projektem kontynuującym brzmienie znane z twórczości O.N.A. Od 2009 artystka działa jako solowa piosenkarka.

Wokalistkę możemy oglądać na ekranach naszych telewizorów jako jurorkę "Mam talent". Drugim programem, w którym zasiadała na fotelu jurorskim, byli "Mali Giganci". Agnieszka sama przyznała, że w obu programach odpoczywa od życia codziennego. Wcielając się w rolę sędziego chociaż na moment może skupić się na czyimś życiu, tym samym odrywając się od własnego.

Jej kariera rozpoczęła się, gdy miała 18 lat. Teraz twierdzi, że to było zdecydowanie za wcześnie. Nie miała żadnego wsparcia ze strony rodziców. Gdy opowiedziała im o swoich planach związanych z muzyką dostała tak zwany wilczy bilet. Jej matka nazwała ją artystką ze spalonego teatru, ojciec z kolei był nią rozczarowany. Agnieszce bardzo trudno było pogodzić się z tym, że kibicują jej obcy ludzie, a rodzice urwali kontakt. Do dziś artystka przynosi wszystkie trofea, jakie zdobywa, swojej mamie z nadzieją, że ta w końcu pochwali jej sukces.

Chylińska mówi, że jej ojciec był wspaniały. Niestety rzadko bywał w domu. Mimo wszystko niesamowicie go kochała. W jednym z wywiadów powiedziała, że był jej pierwszą miłością, która złamała jej serce.

Mając 18 lat, Chylińska wdała się w romans ze starszym mężczyzną, który jak sama twierdzi: "potraktował mnie jak gówno".

- Oddałam kiedyś swoje całe serce komuś, kto po prostu zrobił z tego tatar - tak ubiera w słowa swoje emocjonalne przeżycie.

Uczucia zranione w tak młodym wieku odegrały się na jej późniejszych relacjach z partnerami. Zwierza się, że ma problem z zaufaniem, otworzeniem się i z tym, żeby na słowo "Kocham Cię" zareagować dobrze.

To niesamowite, jak w ostatnim czasie artystka otworzyła się na swoich odbiorców. Jej ostatni album "Pink Punk" jest bardzo osobistym dla dziełem. Wszystkie piosenki na płycie płyną prosto z serca, co zdecydowanie czuć wsłuchując się w nie.

Artystka pokazuje nam, że pomimo bycia silną, stanowczą kobietą ma ogromne i bardzo wrażliwe serce. To niesamowite, że dopiero po kilkunastu latach jej aktywności w mediach poznajemy, kim tak naprawdę jest.

Kliknij "Następna Strona".

Następna strona