W głowie się nie mieści, są zdjęcia. Chylińska z oszpeconą twarzą przeszła niewyobrażalną metamorfozę

Agnieszka Chylińska zmieniła się nie do poznania
instagram/agnieszka.chylinska
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Jak zmieniła się Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska od lat bryluje na salonach polskiego show-biznesu, spełniając się jako wokalistka. Choć kilkukrotnie zdarzały się jej dłuższe bądź krótsze przerwy w koncertowaniu, wierni fani wytrwale czekali, aż ta znów powróci na wielką scenę. Grono słuchaczy rośnie, a Ci, którzy są z nią od samego początku, mogą obserwować, jak na przestrzeni lat zmieniła się ich idolka. 

Agnieszka Chylińska od zawsze wzbudzała spore poruszenie swoim wyglądem. Celebrytka gustuje w luźnych, niekiedy jak sama określa "chłopięcych" ubraniach o ciemnej kolorystyce. Do tego jurorka "Mam Talent" uwielbia szaleć z fryzurami, dlatego w przeciągu choćby kilkunastu ostatnich lat, widzowie TVN mogli oglądać ją w naprawdę wielu odsłonach. 

Wokalistka nie boi się, a nawet nie stroni od zmian, którymi później chętnie chwali się w sieci. Zupełnie niedawno, za pośrednictwem instagramowego profilu, podzieliła się z obserwatorami kolejną, zdecydowanie najbardziej powalającą metamorfozą. Teraz porównując jej zdjęcia z dziś i sprzed kilkunastu lat, aż trudno uwierzyć, że to nadal ta sama osoba. Jeżeli chcesz zobaczyć jak na zmieniła się Agnieszka Chylińska, koniecznie zajrzyj dalej. 

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć piorunującą metamorfozę Agnieszki. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Masz zawroty głowy i mroczki przed oczami? Lepiej szybko idź do lekarza, mogą oznaczać fatalną chorobę
  2. Ujawniono ostatni list księżnej Diany do synów. Nigdy wcześniej nie był publikowany
  3. 5 lat temu wszystko było drożej? Porównała ceny z 2015 i 2020, wynik poraża

Następna strona