Nieznane fakty z życia Agaty Dudy. Podjęła kontrowersyjną decyzję

Agata Duda
Youtube.com/FAKT24.PL
Wstecz

1 z 9

Dalej

Agata Duda jako pierwsza dama ma wiele obowiązków wobec prezydenta i kraju. Oprócz dotrzymywania mu towarzystwa w najważniejszych wydarzeniach, wiecach i spotkaniach, często musi wygłaszać różne przemowy i wyrażać swoją opinię na różne tematy. Funkcję pierwszej damy od lat pełnią małżonki prezydentów, przez co często komentuje się w mediach ich zachowania, publiczne wystąpienia i życie. Szczególnie ostatnie zagadnienie przyciąga uwagę wielu osób. Przedstawiamy nieznane fakty z życia pierwszej damy, Agaty Kornhauser-Dudy. 

Agata Duda urodziła się w Krakowie, z wykształcenia jest germanistką. W 2015 roku, kiedy jej mąż, Andrzej Duda został prezydentem, dla niej oznaczało to rozpoczęcie pełnienia obowiązku jako pierwsza dama. Wspólnie wychowują dorosłą już córkę, Kingę, która równie chętnie co rodzice wygłasza publiczne przemówienia na tematy gospodarczo-społeczne. Obecna para prezydencka jest ze sobą już od ponad dwudziestu lat i często pokazują się całą rodziną przed kamerami.

Agata Duda latami ukrywała nieznane fakty na swój temat, które zaczęły wypływać przy okazji rosnącej popularności jej męża. Wiele informacji udostępniła do opinii publicznej, a niektóre udało się wygrzebać z jej przeszłości. Jako pierwsza dama musi szczególnie uważać na kontrowersje wokół swojej osoby i unikać plotek, jednak nie zawsze się to udaje. Przedstawiamy kilka nieznanych faktów z życia pierwszej damy, Agaty Kornhauser-Dudy. Jak się okazuje, podjęła ona bardzo ważną, życiową decyzję. 

Kliknij "Następna strona".

Następna strona