Agata Duda niewiele mówi o sobie. Przecieki z jej otoczenia zadziwiają!

Agata Duda
Youtube.com/Prezydent.pl
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

Agata Duda uchodzi za dość małomówną pierwszą damę. Jej powściągliwość w ważnych kwestiach społecznych stała się już legendarna. Dlatego też po trzech latach prezydentury jej męża wciąż nie wiemy zbyt wiele na temat jej światopoglądu, charakteru, własnych przyzwyczajeń i upodobań. Jednak co pewien czas w mediach możemy przeczytać opinie osób, które są blisko prezydentowej. To, co mówią na temat jej tajemniczej osobowości, może się kłócić z tym jej wizerunkiem, który znamy z mediów.

Życie prywatne małżonki obecnego Prezydenta RP wciąż owiane jest tajemnicą. Choć już od trzech lat rezyduje w Pałacu Prezydenckim, Agata Kornhauser-Duda stosunkowo rzadko zabiera głos w sprawach ważnych dla opinii publicznej, nie mówiąc już o tych najbardziej kontrowersyjnych jak aborcja czy zmiany w sądownictwie. Mimo to, zdołała sobie zaskarbić sympatię i szacunek Polaków niepowtarzalnym wyczuciem stylu, taktu oraz wysokim poziomem kultury osobistej. Według badania przeprowadzonego na przełomie września i października br. dla WP aż 41% respondentów ocenia pierwszą damę pozytywnie, podczas gdy kolejne 32% nie ma wyrobionej opinii na jej temat. Biorąc pod uwagę stopień polaryzacji nastrojów politycznych w naszym kraju, trudno nie uznać tych wyników za zadowalające dla prezydentowej.

Pomimo pewnych wpadek, jak niezrozumiałe i źle odebrane gesty w kierunku protestujących w Nowym Jorku, małżonka Andrzeja Dudy cieszy się reputacją osoby miłej, ciepłej i uczynnej. Jej uczestnictwo w rozmaitych inicjatywach charytatywnych, promujących czytelnictwo, a także polską kulturę z pewnością pomaga budować tego typu wizerunek. Pierwsza dama potrafi pięknie i przejmująco przemawiać, trafiając do odbiorców bezpośrednio ze swoim przesłaniem. W połączeniu ze świetną aparycją i zwykle bezbłędnym stylem niemal zawsze robi dobre wrażenie, przyciągając uwagę mediów.

Jaka w rzeczywistości jest Agata Duda? Co pewien czas do sieci przedostają się opinie osób z jej bliższego i dalszego otoczenia. Często mogą one budzić zdziwienie osób oceniających prezydentową na podstawie jej wizerunku medialnego. Aby poznać te rzadkie, choć niezwykle interesujące, wypowiedzi, zapraszamy do naszej galerii!

Następna strona

Komentarze 0

Ocena artykułu