Agata Duda niewiele mówi o sobie. Przecieki z jej otoczenia zadziwiają!

Autor Paweł Rumiński - 7 Grudnia 2018

Agata Duda uchodzi za dość małomówną pierwszą damę. Jej powściągliwość w ważnych kwestiach społecznych stała się już legendarna. Dlatego też po trzech latach prezydentury jej męża wciąż nie wiemy zbyt wiele na temat jej światopoglądu, charakteru, własnych przyzwyczajeń i upodobań. Jednak co pewien czas w mediach możemy przeczytać opinie osób, które są blisko prezydentowej. To, co mówią na temat jej tajemniczej osobowości, może się kłócić z tym jej wizerunkiem, który znamy z mediów.

Życie prywatne małżonki obecnego Prezydenta RP wciąż owiane jest tajemnicą. Choć już od trzech lat rezyduje w Pałacu Prezydenckim, Agata Kornhauser-Duda stosunkowo rzadko zabiera głos w sprawach ważnych dla opinii publicznej, nie mówiąc już o tych najbardziej kontrowersyjnych jak aborcja czy zmiany w sądownictwie. Mimo to, zdołała sobie zaskarbić sympatię i szacunek Polaków niepowtarzalnym wyczuciem stylu, taktu oraz wysokim poziomem kultury osobistej. Według badania przeprowadzonego na przełomie września i października br. dla WP aż 41% respondentów ocenia pierwszą damę pozytywnie, podczas gdy kolejne 32% nie ma wyrobionej opinii na jej temat. Biorąc pod uwagę stopień polaryzacji nastrojów politycznych w naszym kraju, trudno nie uznać tych wyników za zadowalające dla prezydentowej.

Pomimo pewnych wpadek, jak niezrozumiałe i źle odebrane gesty w kierunku protestujących w Nowym Jorku, małżonka Andrzeja Dudy cieszy się reputacją osoby miłej, ciepłej i uczynnej. Jej uczestnictwo w rozmaitych inicjatywach charytatywnych, promujących czytelnictwo, a także polską kulturę z pewnością pomaga budować tego typu wizerunek. Pierwsza dama potrafi pięknie i przejmująco przemawiać, trafiając do odbiorców bezpośrednio ze swoim przesłaniem. W połączeniu ze świetną aparycją i zwykle bezbłędnym >

Jaka w rzeczywistości jest Agata Duda? Co pewien czas do sieci przedostają się opinie osób z jej bliższego i dalszego otoczenia. Często mogą one budzić zdziwienie osób oceniających prezydentową na podstawie jej wizerunku medialnego. Aby poznać te rzadkie, choć niezwykle interesujące, wypowiedzi, zapraszamy do naszej galerii!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News