Agata Duda wprawiła wszystkich w osłupienie! Wręcz olśniewała wyglądem

Youtube.com/Prezydent.pl
Wstecz

1 z 11

Dalej

Agata Duda słynie z niebywałego wręcz wyczucia stylu i taktu. Gdziekolwiek się pojawi, skupia na sobie uwagę ciekawskich fotoreporterów. Każda jej kreacja spotyka się z odzewem w mediach, uważnie śledzących każdy jej modowy wybór. W ostatnim czasie nie brakowało okazji, by podziwiać jej niezawodny instynkt w kwestiach stylu. Przedstawiamy stylizacje pierwszej damy, które zrobiły niesamowite wrażenie na wszystkich obecnych i nie tylko.

Rola pierwszej damy nie należy do łatwych. Małżonka prezydenta musi stanowić wzór zarówno pod względem przestrzegania określonych reguł zachowań, jak i odpowiedniego wyglądu. Jak pod tym względem sprawuje się Agata Duda?

Żonie Andrzeja Dudy zarzuca się często niezabieranie głosu w sprawach ważnych ze społecznego punktu widzenia. Zdarzały jej się też mniej lub bardziej poważne wpadki, jak choćby zgubienie buta podczas wizyty w USA czy dziwne gesty w kierunku protestującej Polonii.

Mimo tych potknięć, Agata Duda jest odbierana przez społeczeństwo jako osoba odpowiednio wykonująca swoje obowiązki. Według sondażu przeprowadzonego dla WP w październiku ub.r. aż 41 proc. badanych ocenia ją pozytywnie. Ostatnie badania CBOS wykazały, że aż 40% popiera ustanowienie wynagrodzenia dla pierwszej damy. takie wyniki sondażu mogą dziwić w kraju, w którym ceni się raczej oszczędność u rządzących.

Do mocnych stron obecnej pierwszej damy należy niewątpliwie jej wyczucie stylu. Za każdym razem, gdy Agata Duda pojawia się u boku swego męża podczas ważnych uroczystości, staje się obiektem zainteresowania ze strony fotoreporterów. Każda jej kreacja jest szeroko komentowana w prasie oraz Internecie. Wypowiedziom tym nadzwyczaj często towarzyszy podziw dla jej umiejętności doboru odpowiedniego ubioru do okazji. Niezależnie od tego, czy chodzi o zagraniczną wizytę, czy o wsparcie dla ważnej dobroczynnej imprezy, Agata Duda nigdy nie zawodzi pod względem doboru odpowiedniej stylizacji.

O stylu pierwszej damy mówią wszyscy: od prawdziwych projektantów po nie mających na co dzień do czynienia z modą ludzi komentujących w Internecie. Zapraszamy do naszej galerii, w której zebraliśmy jej najgłośniejsze kreacje z ostatnich czasów.

Kliknij “Następna strona”.

Następna strona