Tajemnice wyglądu Agaty Dudy wyszły na jaw. Wielu z was będzie w szoku

Autor Paweł Rumiński - 30 Października 2018

Agata Duda wzbudza ogromne emocje za każdym razem, gdy pojawia się na oficjalnych państwowych uroczystościach. Media uważnie śledzą, co zakłada na siebie pierwsza dama. Każda jej stylizacja jest szeroko komentowana w tabloidach, przez różnego rodzaju specjalistów od mody i wizerunku. Jakie sekrety skrywa styl małżonki prezydenta? Kto ją ubiera? Postanowiliśmy przyjrzeć się jej kreacjom i przeanalizować tajemnice jej niepowtarzalnego wyglądu.

Agata Duda już od ponad trzech lat towarzyszy Andrzejowi Dudzie podczas ważnych spotkań i zagranicznych wizyt. Mimo że zdarzają jej się wpadki i chwile zapomnienia, cieszy się w polskim społeczeństwie ogromną popularnością. Według sondażu panelu Ariadna dla Wirtualnej Polski aż 41% badanych ocenia ją pozytywnie. Często zarzuca się jej nadmierną bierność i brak wyrazistego stanowiska w ważnych kwestiach społecznych i politycznych. Ona jednak konsekwentnie pozostaje w cieniu małżonka, preferując aktywność na innych płaszczyznach. Jako wykształcona i elegancka pierwsza dama stanowi nieocenione wsparcie dla wizerunku głowy państwa.

Z pewnością może pochwalić się wyjątkowym wyczuciem stylu. W kwestii ubioru często korzysta z pomocy polskich projektantów i butików. Co pewien czas przykuwa uwagę oryginalnymi odpowiednio dobranymi stylizacjami. Każda jej kreacja przykuwa uwagę mediów, które oceniają trafność jej wyborów. Jakie sekrety skrywa jej garderoba? Jaki styl preferuje najbardziej? Postanowiliśmy sprawdzić, co Agata Duda nosi na sobie podczas ważnych oficjalnych wydarzeń. Zapraszamy do naszej galerii!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News