Prawdziwe oblicze Agaty Dudy może szokować. Z tej strony nie znał jej nikt

Autor Andżelika Wróblewska - 11 Czerwca 2019

Agata Duda z pewnością nie ma łatwego życia. Jako Pierwsza Dama powinna cały czas trzymać się pewnych zasad i odpowiednio się zachowywać. Zwykle postrzega się ją jako miłą, życzliwą i uczynną. W ostatnim czasie do mediów zaczynają jednak docierać informacje ukazujące całkiem inne oblicze małżonki prezydenta. Przedstawiamy prawdziwą twarz Pierwszej Damy, drugie wcielenie małżonki prezydenta Andrzeja Dudy może zszokować.

Agata Duda na co dzień bardzo dobrze wykonuje swoje zadanie. Żona prezydenta RP jest zazwyczaj uśmiechnięta i stwarza wrażenie osoby taktownej i dobrodusznej. Jeden z tygodników sugeruje jednak, że za zamkniętymi drzwiami jest nieco inaczej. "Newsweek", powołując się na swojego informatora, pisze między innymi, o jej postawie, która pozostawia wiele do życzenia. Podobno żona prezydenta miewa humorki i nikogo się nie słucha.

W Internecie pojawiają się też różne nagrania, które mają przedstawiać nieodpowiednie zachowania Pierwszej Damy. Opublikowane filmy wywołują burzę wśród oglądających, którzy na każdym kroku prezydentowej dopatrują się powodu do krytyki.

W przeciwieństwie do wielu internautów, Andrzej Duda jest pewny, że jego małżonka wzorowo wykonuje obowiązki Pierwszej Damy. W jednym z wywiadów stwierdził też, że kobiety na tym stanowisku powinny same decydować o tym, w jaki sposób chcą wykonywać tę rolę.

Przedstawiamy najbardziej kontrowersyjne sytuacje z udziałem żony prezydenta. Niektóre z nich są wstrząsające.

Kliknij "Następna Strona".

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News