Przykre informacje ws. Agaty Dudy w sieci. Miało być inaczej

Autor Irmina Jach - 2 Sierpnia 2020

Agata Duda aktywnie uczestniczyła w kampanii wyborczej swojego męża, Andrzeja Dudy. Szczególnie widoczne było to ostatniego dnia wyborów, podczas wiecu w Rzeszowie, kiedy to żona i córka prezydenta stanęły u jego boków w niemal identycznych, białych kreacjach. Głowa państwa wylewnie dziękowała jej wówczas za wsparcie, na które mogła liczyć w ciągu intensywnych tygodni. Teraz, gdy wiemy już, że Dudowie pozostaną mieszkańcami pałacu prezydenckiego, przyszedł czas na podsumowanie ostatnich wydarzeń.

Agata Duda niemal przez cały okres prezydentury swojego męża pozostawała w cieniu i nie zabierała głosu na żaden temat. Stała się przez to ofiarą szeroko zakrojonej krytyki, szczególnie ze strony Polek oraz rodziców niepełnosprawnych dzieci. Zarzucano jej, że jest jedyną pierwszą damą w historii III Rzeczpospolitej, która nie wsparła obywatelek w walce o wolność społeczną.

Mimo, że podczas wiecu wyborczego swojego męża stanęła przed mikrofonem i dała upust myślom, które zaprzątały jej uwagę w ostatnim czasie, wiele osób nie poczuło się przekonanych. Krytyka opinii publicznej okazała się być miażdżąca. Uznano, że głośny manifest, na który zdecydowała się Agata Duda, był formą odreagowania piętrzących się problemów. Mimo, że od tego wydarzenia minęło kilka tygodni, doniesienia prasowe o pierwszej damie pojawiają się także dziś. Media obiegły przykre informacje. Nie wszystko poszło tak, jak deklarowała Agata Duda.

Kliknij "Następna strona", by poznać przykre informacje w sprawie Agaty Dudy

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Adoptowali szczeniaki przed ich zobaczeniem. Oczy wyszły im z orbit, gdy zrozumieli, jakie to zwierzaki, 12 piorunujących zdjęć
  2. Zainstalowała ukrytą kamerę w pokoju córek. Nagranie tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  3. W PRL wszyscy mieli je w domach, niektórzy nadal je mają. Dzisiaj są warte fortunę
  4. "Bezgłowy" pies podbija serca internautów. Żyje i ma się dobrze, jest uroczy

Źródło: Instagram

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News