Zaadoptowała psa i poszła sprawdzić, czy jej córka śpi. Jak zobaczyła, co robią w łóżku, natychmiast zaczęła nagrywać

Adopcja psa leży w trawie
Facebook/Kristin Leigh
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Zaadoptowała psa i poszła sprawdzić, czy jej córka śpi. Jak zobaczyła, co robią w łóżku, natychmiast zaczęła nagrywać

Adopcja psa to poważna decyzja. Kobieta wzięła pod swój dach, psa, któremu nadano imię Raven. Zwierzak był największym skarbem właścicielki i jej oczkiem w głowie przez 10 lat. Doszło jednak do sytuacji, w której kobieta musiała trochę przesunąć swoje priorytety. Zaszła w ciążę i nie mogła się doczekać, aż maleństwo przyjdzie na świat.

Wtedy też Kristin Leigh zaczęła się zastanawiać, czy adopcja psa była rzeczywiście dobrym pomysłem. W końcu nie wiedziała, jak mieszkający od lat w jej domu pies zareaguje na nowego domownika. Istniało też ryzyko, że Raven będzie zazdrosny i nie zaakceptuje nowej domowniczki.

Kiedy Kristin "przedstawiała" swoją córkę, Addison, zwierzakowi, była niepewna, jak zareaguje jej pupil. Okazało się, że nie miała powodów do obaw, bo zwierzak szybko zgrał się z dziewczynką i zaczął traktować ją jak własne dziecko, otaczając je opieką. Mimo to kobieta zachowywała ostrożność, gdyż wiedziała, że zostawienie zwierzaka sam na sam z małym dzieckiem może być ryzykowne,  nawet mimo zaufania, jakim darzyła swojego pupila.

Pewnego dnia w domu było dziwnie cicho. Taka sytuacja zdarza się dosyć rzadko, kiedy po pokojach grasuje energiczny pies oraz kilkuletnia dziewczynka. O ile podejrzewała, że dziecko może spać, to kompletnie nie wiedziała, czego spodziewać się po psie, który nie dawał oznak życia. Kristen nie mogła w żaden sposób go odnaleźć.

Wpadła w panikę, zaczęła się obawiać, że jej wieloletni przyjaciel mógł uciec. Sytuacja była o tyle stresująca, że zwierzak jeszcze nigdy nie uciekał, więc nie wiedziała, czego się spodziewać. Przeszukała cały dom, podwórko i okolice, jednak bez efektów. Wydawało się, że pies przepadł jak kamień w wodę. Przez myśl jej jednak nie przeszło, żeby sprawdzić pokój jej córki.

Prawda okazała się inna, a ten widok nie tylko uspokoił kobietę, ale wręcz niezwykle rozczulił. Kiedy weszła do pokoju córki, ujrzała widok, którego kompletnie się nie spodziewała. Gdy zobaczyła, co jej pies i córka robią w łóżku, zaczęła natychmiast nagrywać całą sytuację.

Dalsza część tej historii na kolejnej stronie galerii.

  1. Najsłodsze szczeniaki na świecie rzuciły się w pościg za małym dzieckiem (WIDEO)
  2. Małgorzata Socha przeszła samą siebie. Pokazała się w takiej stylizacji, że aż miękną kolana
  3. Roksana Węgiel, po raz pierwszy przyzwoicie ubrana, zaśpiewała hit wszechczasów. Publiczność wstrzymała oddech

Następna strona