Z pozoru wyglądały jak zwykłe psy. Nagle się podniosły i wtedy okazało się jak nieziemskimi są zwierzakami

Psy
.
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Adopcja, na którą zdecydowała się ta rodzina, przerosła ich najśmielsze oczekiwania. Rodzice postanowili przygarnąć dwa psiaki, które będą idealnymi towarzyszami dla ich pociech. Nie spodziewali się jednak, że te z pozoru zwykłe psy, kiedy się podniosą, będą tak niesamowitymi zwierzakami. Nie mogli uwierzyć w to, co widzą na własne oczy.

Adopcja zawsze jest bardzo dobrym pomysłem. Myśląc o posiadaniu zwierzęcia, warto rozważyć tę kwestię i odwiedzić schornisko. Często trafiają tam psy po przejściach, które potrzebują, jak nikt inny, ludzkiej miłości i domowego ciepła. Każdy zasługuje na drugą szansę, tym bardziej zwierzęta, które z różnych powodów lądują na ulicy.

Ta para zdecydowała się właśnie na przygarnięcie psów ze schroniska. Bee i Joshua Fisher zawsze marzyli o posiadaniu dużej rodziny. Mieli trójkę dzieci, mieszkali w dużym domu, ale wyraźnie odczuwali, że wciąż czegoś jeszcze im brakuje. W końcu postanowili zaadoptować parę psów, które będą świetnymi kompanami do zabaw dla ich pociech.

Po dłuższym zastanowieniu małżonkowie zdecydowali się na rasę nowofundland. Słyszeli, że słynie ona z łagodnego usposobienia i opiekuńczości wobec dzieci, a na tym im najbardziej zależało. Nie wiedzieli jednak o jednym, a przynajmniej do czasu, aż zobaczyli psy na własne oczy. Z pozoru wyglądały one na zwykłe psy niczym niewyróżniające się od innych. Jednak kiedy się podniosły, im dosłownie opały szczęki, a ich pociechy były wprost zachwycone. Przedstawiamy niesamowitą historię rodziny Fisher, te psy są naprawdę wyjątkowe.

Aby poznać szczegóły i zobaczyć więcej zdjęć czworonogów, kliknij "Następna Strona".

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Życie Grzegorza zamieniło się w piekło, a lekarze nie potrafili mu pomóc. Usłyszał porażającą diagnozę zanim doszło do najgorszego
2. Znaleźli psa z 20 kilogramowym nowotworem w brzuchu, ledwo mógł chodzić. Przeszedł operację, a jej rezultat wyciska z oczu łzy
3. Wsypał proszek do pieczenia do butów. Efekt przeszedł wszystkie oczekiwania, 18 piorunujących trików
4. Co najbardziej szkodzi psom? 20 produktów, których pod żadnym pozorem nie można dawać im do jedzenia
 

Następna strona