Adoptowała słodkiego kociaka. Kiedy dorósł zaskoczył wszystkich, jest najbrzydszym kotem na świecie?

Adopcja
instagram
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Adoptowała słodkiego kociaka. Kiedy dorósł zaskoczył wszystkich, jest najbrzydszym kotem na świecie?

Adopcja zwierzaków zawsze wiąże się z ryzykiem. W głowie nowych opiekunów pojawiają się myśli, że nie mogą mieć pewności na jakiego zwierzaka wyrośnie ich nowo adoptowany pupil. Chociaż na jego zachowanie w nowym domu mają ogromny wpływ, to nie mogą nic zrobić w przypadku wyglądu. Ta adopcja miała wyglądać zupełnie inaczej. 

Ashley Norlien ma 21 lat i jest opiekunką niezwykłego kota. Młoda kobieta od zawsze wiedziała, że chce mieć w domu małego kociaka. Kiedy w sieci znalazło się ogłoszenie z małym, rudym kociakiem, natychmiast podjęła decyzję. Jego adopcja wydawała się cudownym pomysłem. 

Kociak dostał na imię Potato i zamieszkał razem z Ashley Norlien. Potato od początku sprawiał wrażenie nietypowego kociaka, ale dopiero kiedy dorósł okazało się, jak niesamowicie wygląda. Opiekunka kota zrobiła z niego małą gwiazdę na Instagramie, zakładając mu osobne konto. W tym momencie kota obserwuje niemalże 50 tysięcy osób. Niestety zdecydowana większość komentarzy dotyczy wyglądu kota. Pojawiają się nawet zdania, że Potato jest najbrzydszym kotem na świecie. 

Kliknij Następna strona, by zobaczyć kolejne zdjęcia kota Potato. 

źródło: instagram 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Wsypał proszek do pieczenia do butów. Efekt przeszedł wszystkie oczekiwania, 18 zadziwiających trików
  2. Rozpaczliwy wywiad z Boczkiem z Kiepskich. Cierpi na ciężką chorobę, umiera na nią ponad 1,5 miliona osób rocznie
  3. Twoja żona ciągle się wkurza? Oto 10 powodów dlaczego, siódmy jest banalny

Następna strona