Adoptowała 7-latka, który ważył zaledwie kilka kilogramów, zdjęcia mogą być wstrząsem. Metamorfoza maluszka powala

Adopcja
Facebook
Reklama
Wstecz

1 z 13

Dalej

Adoptowała 7-latka, który ważył zaledwie kilka kilogramów, zdjęcia mogą być wstrząsem. Metamorfoza maluszka powala

Adopcja tego dziecka była dla niej niezwykle trudnym wyzwaniem. Zdecydowała się przygarnąć 7-letniego, schorowanego chłopca, którego nie chciał nikt. Dzięki temu, że trafił do kochającego domu, przeszedł niesamowitą wręcz metamorfozę.

To nie była jej pierwsza adopcja. Małżeństwo z Tennessee, Priscilla i David, adoptowało wcześniej dziewczynkę z zespołem Downa i wrodzoną wadą serca. Sami mają dwójkę zdrowych, biologicznych synów. Kobieta sama była adoptowana, więc jest bardzo wyczulona na porzucone dzieci. Zdecydowała się więc na jeszcze jedną adopcję.

W 2015 roku, podczas przeglądania feedu na Facebooku, natrafiła na zdjęcie 7-latka, dla którego szukano nowej rodziny. Chłopiec cierpiał na niedobór wzrostu, ponadto był wygłodzony i zaniedbany. To na tyle rozczuliło kobietę, że zdecydowała się na jego adoptowanie po wcześniejszej konsultacji z mężem. Pojawił się jednak poważny problem, bo para mieszkała w USA, a chłopiec pochodził z Bułgarii.

Para zdecydowała się na lot do Europy po wcześniejszych konsultacjach z ośrodkiem, w którym znajdował się chłopiec. Gdy zobaczyli go na miejscu byli przerażeni, 7-latek ważył jedynie 3,6 kilograma. Mimo wiedzy o jego wielu chorobach zdecydowali się zaryzykować i zabrać go do USA.

7-letni Frank trafił do szpitala dziecięcego w Vanderbilt. Jak wspomniała kobieta, która adoptowała chłopca, jeszcze nie spotkała się z sytuacją, żeby lekarze na widok dziecka wybuchali płaczem. Po dwóch tygodniach intensywnego leczenia 7-latek w końcu wyszedł ze szpitala. Wtedy też zaczęła się jego niesamowita metamorfoza.

Kliknij następne zdjęcie, żeby zobaczyć jaką przemianę przeszedł chłopiec.

Zobacz także:

  1. Pies nie odstępował na krok właściciela chorego na nowotwór. Dokładnie po 10 latach wydarzyła się największa tragedia
  2. Ścinają z nóg! Zdjęcia 22-letniej córki Małysza trafiły do sieci
  3. Myślały, że będzie szałowo, wyszło tragicznie. 12 najbardziej obciachowych sukien ślubnych, na sam widok zgrzyta się zębami
  4. 7 rzeczy, których przenigdy nie wolno robić po stosunku płciowym. Wiedziałeś o nich?

Następna strona