Adoptowała ze schroniska maltretowanego pitbulla. Po 2 tygodniach przecierali oczy na jej widok, zdjęcia w sieci

Adopcja
.
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Adopcja dla wielu zwierząt przebywających w schronisku jest jedyną deską ratunku. Ta kobieta postanowiła przygarnąć maltretowanego pitbulla, który po dwóch tygodniach zaczął zachowywać się nieprawdopodobnie. Będziecie w szoku, jak zobaczycie te zdjęcia. To nieprawdopodobne, rozczulają one nawet największych twardzieli, możecie przygotować chusteczki.

Adopcja była dla tego psiaka chyba najlepszym, co go w życiu spotkało. Kayla Filoon z Filadelfii jest młodą studentką, która czuła się samotna po przeprowadzce do nowego miasta, do którego przyjechała na uczelnię. Pomyślała zatem, że idealną opcją dla niej będzie adoptacja psa. W tym celu postanowiła odwiedzić schronisko.

W schronisku Kayla czuła się zagubiona i smutna. Tyle biednych, psich oczu patrzyło na nią, szukając pomocy. Kobieta wyznaje, że miała nawet wyrzuty sumienia, że może przygarnąć tylko jednego zwierzaka. Kiedy tylko jej spojrzenie skrzyżowało się ze spojrzeniem młodziutkiego pitbulla o imieniu Russ, po prostu poczuła, że to właśnie ten psiak jest jej przeznaczony.

Czworonóg siedział spokojnie w klatce. Uwagę dziewczyny zwróciło to, że był mocno pobity przez poprzedniego właściciela, bardzo zaniedbany i wychudzony. Cierpiał również na kilka infekcji skórnych. Kayla postanowiła go zabrać na krótki spacer i dała mu kilka smakołyków. On odwdzięczył się jej, przytulając ją. Następnego dnia wróciła do schroniska, by jeszcze raz zabrać go na spacer, wtedy nie miała już żadnych wątpliwości, że była to wzajemna miłość od pierwszego wejrzenia. Po dwóch tygodniach jej zwierzak zaczął zachowywać się nietypowo. Udokumentowała to i wrzuciła do sieci, a te niebywałe zdjęcia wzruszyły internautów do łez.

Kliknij Następna Strona, żeby je zobaczyć.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Mąż umarł przy boku ukochanej, chwilę później wydarzyła się rzecz, której nie spodziewał się nikt
2. Kiedy dokładnie przyszedłeś na świat? Dzień urodzenia mówi o tobie więcej, niż jakikolwiek horoskop czy znaki zodiaku
3. Znalazł na ulicy zamarzniętego, sztywnego kota. Zabrał go do domu, a 6 godzin później oniemiał
4. Drugi palec u stopy masz dłuższy od dużego? Będziesz zdumiony, co to oznacza
 

Następna strona