Myśleli, że adoptowali małego kota. Po jakimś czasie zwierzak zmienił kolor i się zaczęło

Adopcja
youtube
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Myśleli, że adoptowali małego kota. Po jakimś czasie zwierzak zmienił kolor i się zaczęło

Adopcja jest najwspanialszym gestem, na jaki możemy się zdecydować. Na świecie znajduje się zbyt dużo zwierząt, które potrzebują domu. Obdarowanie bezdomnych zwierząt miłością i opieką sprawia, że ich życie zmienia się diametralnie. Zyskując schronienie, rozpoczynają nowe życie. Tak było w przypadku tego kota

Procedura adopcyjna może wyglądać różnie. Najczęściej osoby, które chcą obdarować zwierzęta domem przepełnionym miłością, decydują się na odwiedziny w schronisku, gdzie psy i koty latami czekają na nowych opiekunów. Coraz częściej dochodzi jednak do tego, że zwierzęta odnajdują kochające rodziny, po tym jak zostaną porzucone na ulicy. 

Na szczęście znajdują się osoby, którym nie jest obojętne cierpienie zwierząt i decydują się na natychmiastową pomoc, gdy tylko zobaczą na ulicy bezdomnego zwierzaka. Kociaka, którego Anna zauważyła błąkającego się po ulicy, za chwilę mógł rozjechać samochód. Kotek był tak mały, że istniało ryzyko, że nie przeżyje bez opieki kociej matki. Adopcja tego kociaka była czymś nieuniknionym, Anna nie chciała zostawić go bez opieki. 

Kliknij Następna strona, by poznać całą historię małego kotka.

źródło: youtube

Zobacz także:

1. W którym roku się urodziłeś? Od tego zależy Twoja odporność na wirusy
2. W głowie się nie mieści, są zdjęcia. Chylińska z oszpeconą twarzą przeszła niewyobrażalną metamorfozę
3. Ujawniono ostatni list księżnej Diany do synów. Nigdy wcześniej nie był publikowany
4. 5 lat temu wszystko było drożej? Porównała ceny z 2015 i 2020, wynik poraża

Następna strona