Adoptowali małą białą kulkę. Gdy zobaczyli jaka bestia z niej wyrosła, nie mogli uwierzyć własnym oczom

Adopcja
Instagram/atlas_thepyr @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Mała, biała kuleczka

Adopcja jest piękną chwilą nie tylko w życiu czworonoga, ale także jego nowego opiekunów. Dzień, w którym psiak znajduje swój upragniony dom, jest początkiem zupełnie nowego doświadczenia, często dużo lepszego, niż to, co pamięta z poprzedniego "życia".

Najpiękniejszy gest w stronę psa wykonali opiekunowie Atlasa. Adopcja przebiegła sprawnie ze względu na to, że szczeniaki dużo łatwiej socjalizować niż dorosłe już psy, które często po długich pobytach w schronisku, muszą dobrze poznać swoich nowych opiekunów, by móc jeszcze raz zaufać człowiekowi. 

Niestety para, która mieszka w Wielkiej Brytanii, adoptując małego psiaka, nie mogła przewidzieć, do jakich rozmiarów on urośnie. Nikt nie wiedział, że mała, niepozorna kuleczka białego futerka wyrośnie aż tak bardzo. Przechodnie, którzy mijają Atlasa, zastanawiają się czy to jest jeszcze pies, czy już mały niedźwiadek. 

Atlas ma swoje konto na Instgramie, gdzie jego opiekunka publikuje zdjęcia z jego psiego życia. Pokazuje na nim Atlasa w otoczeniu mniejszych kolegów, zdjęcia z domu, który nagle zrobił się za mały, czy ze ślubu, na którym psiak odgrywał bardzo ważną rolę.

Po adopcji okazało się, że Atlas jest przedstawicielem rasy o nazwie pirenejski pies górski. Psy z tej rasy osiągają wagę do 55 kilogramów. Rasa ta została wyhodowana specjalnie na potrzeby pilnowania owiec. Dzisiaj raczej już nie spotyka się ich na pastwiskach, ale przeważnie na wielkich podwórkach, gdzie mają szansę się wybiegać.

źródło: wprost

Kliknij "Następna Strona", by zobaczyć kolejne zdjęcie imponującego psiaka. 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Rewolucyjna dieta chlebowa z nieziemskimi rezultatami. Dziecinnie prosty przepis na chleb, smakuje bajecznie
2. Kobieta uwieczniła na zdjęciach ostatni dzień ze swoim psem. Później zawiozła go do kliniki
3. W kuchni mężczyzny dokonano strasznego odkrycia. Zaniedbany zwierzak cierpiał w samotności
4. Widok jest druzgocący. Kinga Rusin zamieściła zdjęcia z cmentarza ujawniające okropną prawdę
 

Następna strona