Zdjęcia córki Kasi z "13. posterunku" mogą wielu przerazić. 17-latka wywołała wielkie kontrowersje

13 posterunek
TRICOLORS East News
Wstecz

1 z 9

Dalej

1.

"13 posterunek" był produkcją dzięki, której Aleksandra Woźniak stała się szalenie popularna. Chyba każdy pamięta nieco naiwną policjantkę Kasię, bez pamięci zakochaną w Cezarym Cezarym. Wiele osób nie ma pojęcia czym obecnie zajmuje się gwiazda serialu "13 posterunek", jednak największym szokiem będzie to jak wygląda jedna z córek gwiazdy. Młoda dziewczyna przeszła długa drogę w poszukiwaniu swojego wizerunku i chociaż wydaje się, że udało jej się w końcu odnaleźć odpowiednią stylistykę to nie wszystkim przypadnie ona do gustu. Część może być przerażona tym jak obecnie prezentuje się córka Aleksandry Woźniak.

Ola Woźniak na zawsze już skazana jest na kojarzenie z Kasią z serialu "13 posterunek", jednak nie pozwoliła, aby to właśnie ciemne strony sukcesu zawładnęły jej życiem i świadomie pokierowała swoją karierą. Zdecydowała się, że światło reflektorów nie jest tym czego pragnie od życia najbardziej, wydaje się jednak, że jej córka nie podziela tego pragnienia. To jak wygląda i jej poczynania w sieci przysporzyły jej sporej rozpoznawalności.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się więcej na temat córki gwiazdy serialu "13 posterunek"

Zobacz także:

  1. Jedna z kobiet, jest matką chłopczyka. Wybierz jedną z nich i poznaj najbardziej skrywaną prawdę o sobie
  2. Liczba psów, jaką widzisz, zdradza o Tobie wszystko. Ilu się doliczyliście?
  3. Masz w domu psa? Przez najbliższe dni będą zagrożone, trzeba uważać
  4. 10 kobiet, które przesadziły z powiększaniem ust. Zdjęcia dla odważnych, przy ostatnim trudno powstrzymać jeden odruch

Źródło: Plejada

Następna strona