Niedawno swoje wielkie święto odchodziła duża stacja telewizyjna. Na galę Polsatu zaproszono wielu wysokiej rangi polityków, w tym Andrzeja Dudę. Organizatorzy przewidzieli dla nich specjalną niespodziankę, gdyż na scenie zagościł…

Kto? Jak myślicie? Na scenie przed prezydentem Andrzejem Dudą i Zygmuntem Solorzem-Żakiem zaprezentował się Robert Górski wraz ze swoim „Uchem prezesa”! Obok niego stanęli m.in. Mikołaj Cieślak i Cezary Pazura.

Wymowne spojrzenie

Jak w „Uchu prezesa”, to właśnie Robert Górski wcielił się w rolę prezesa Kaczyńskiego, u boku którego usłużnie stał Mariusz. W scenie wziął udział także Pazura, który grał Piotra Glińskiego.

ZOBACZ TAKŻE: Kaczyński śmiał się do rozpuku oglądając “Ucho Prezesa”. Ma tylko jedno ciekawe zastrzeżenie…

Zadziwiający, dwuznaczny żart padł, kiedy minister poinformował prezesa o zaproszeniu na Galę 25-lecia Polsatu. Ten odpowiedział mu wtedy coś niebywale zaskakującego.

Nie no, osobiście to nie. Ale skoro oni dali nam kogoś od siebie, to i my im damy kogoś od siebie – powiedział Górski, po czym wymownie spojrzał w stronę loży vipów.

Przyjdzie odpowiedni czas i nasz Zbyszek kogoś tam wyślę, kogoś tam uruchomi – zakończył swój skecz Górski.

Nic więc dziwnego, że odbiorcy potraktowali tego „kogoś” jako właśnie Andrzeja Dudę.

ZOBACZ TAKŻE: Ucho Prezesa NAGLE musi zostać przerwane. Powód jest zdumiewający

Hejt na Dudę

Tuż po gali w internecie zrobiło się gorąco. Fala hejtu wylała się na prezydenta, który osobiście wziął udział w imprezie.

fot/screeshot twitter.com
fot/screeshot twitter.com
fot/screeshot twitter.com
fot/screeshot twitter.com

Źródło: se.pl

Tak żyje Andrzej Duda [ZDJĘCIA]

Spod jakiego znaku Zodiaku są najbardziej wpływowi polscy politycy? [ZOBACZ!]

Zobacz również