To jakiś żart? Fani Taco Hemingwaya dostali szału, on naprawdę to zrobił

To jakiś żart? Fani Taco Hemingwaya dostali szału, on naprawdę to zrobił Źródło: fot. youtube.com/QueQuality

Taco Hemingway niechętnie i rzadko udziela się medialnie, lecz jego twórczość ma wielu fanów. Niedawno hitem była jego współpraca z innym raperem Quebonafide i na fali tego nagłego wzrostu popularności Taco postanowił wznowić swój stary album "Marmur" dodając... szokujące gadżety. 

Płyta "Marmur" jest pierwszym długogrającym albumem Taco Hemingwaya. Ukazała się 2 lata temu, spotkała się z dobrym odbiorem fanów, jednak krytycy twierdzili, że raper popadł w monotematyczność. Mimo to wydawnictwo uzyskało status złotej płyty. Teraz, na fali popularności, do której przyczyniła się również współpraca z Quebonafide, artysta postanowił wprowadzić reedycję tej płyty oraz dołączyć do niej gadżety, które zaszokowały fanów.

Kim jest Taco Hemingway?

Filip Szcześniak - bo tak naprawdę nazywa się artysta - tworzy od 2011 r. Na swoim koncie ma już 2 albumy studyjne, 6 minialbumów oraz dwa wydawnictwa powstałe we współpracy z Quebonafide. Był trzykrotnie nominowany do Nagrody Muzycznej Fryderyka, dwukrotnie został jej laureatem za album "Umowa o dzieło" oraz "Szprycer", wielokrotnie został też nominowany w kilku plebiscytach. Taco znany jest ze stronienia od mediów, nie udziela wywiadów ani nie chce promować żadnych marek.

Taco Hemingway szokuje

Ostatnio artysta cieszy się szczególną popularnością i na tej podstawie wytwórnia Asfalt Records postanowiła zrobić reedycję jego pierwszej płyty "Marmur". Reklamowana jest jako edycja limitowana, która składać się będzie z dwóch płyt winylowych wzbogaconych o gadżety, które zaszokowały fanów. Niezwykła jest również cena wydawnictwa. - "Marmur" na winylu, a właściwie na dwóch, to prawdziwe cacko. Płyty zostały zapakowane w luksusowy box, wewnątrz którego, oprócz czarnych krążków, szczęśliwy nabywca znajdzie szereg gadżetów inspirowanych motywem przewodnim albumu, czyli fikcyjnym, trójmiejskim hotelem Marmur - zachęca Marcin Grabski. "Luksusowy box" ma zawierać dwie płyty winylowe, do których dołączone zostaną... kapcie, mydło i ręczniczek. Dodatkowo znajdziemy również kluczyk, kartkę poczty hotelowej oraz zawieszkę na klamkę. Wszystkie te gadżety nawiązują do tematyki płyty, która opowiada o przybyciu rapera do Hotelu Marmur i poznaniu tam tajemniczej osoby. Fani dostali szału - za taki komplet wytwórnia zażyczyła sobie 299 zł. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Dantejskie sceny w Warszawie! Policja pacyfikuje protest opozycji
  2. PiS gotowy do WOJNY! Wyznaczył specjalnego dowódcę
  3. Dawna ukochana Kaczyńskiego wbiła mu nóż w plecy! Ujawnia niewygodne fakty
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News