Zaginiona Gabriela Zawadzka
materiały prasowe
- 6 Maja 2020

Gabriela Zawadzka ma 15 lat, od miesiąca nie ma z nią kontaktu. Policja prosi o pomoc w odnalezieniu zaginionej, poznajesz?

Gabriela Zawadzka zaginęła 5 marca 2020 roku. Jej poszukiwania są bardzo utrudnione ze względu na pandemię. Ostatni raz widziana była w czwartek, 5 marca, w Gdańsku, w okolicach Wrzeszcza, Matarni i Oliwy. Nie wiadomo, gdzie teraz przebywa.

Gabriela Zawadzka ma 15 lat, 155 cm wzrostu i waży około 50 kg. Ma długie brązowe włosy i brązowe oczy. Jej znakiem rozpoznawczym jest niewielka blizna na policzku pod prawym okiem. W dniu zaginięcia była ubrana na czarno - miała czarne spodnie, czarną kurtkę i bluzę. Miała też przy sobie dużą torebkę z paskiem na ramię.

Jeśli masz jakąkolwiek informację na temat miejsca pobytu zaginionej lub jakiekolwiek inne informacje, które mogą okazać się pomocne, skontaktuj się z policjantami z komisariatu przy ul. Balcerskiego 35 w Gdańsku. Tel: 58 521 11 22.

Obrazy Pikio

uploaded

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News