Młoda aktorka M jak miłość ma słynną siostrę. Mało kto wie, że są rodzeństwem

Młoda aktorka M jak miłość ma słynną siostrę. Mało kto wie, że są rodzeństwem Źródło: acebook.com/Gabs.Pietrucha

Gabriela Pietrucha - kim jest młoda aktorka? Choć ma znaną siostrę, nie podpiera się jej sławą i sama pracuje na swoją markę. Czy świadomie stroni od show-biznesu, czy jeszcze nie została zauważona, choć na swoim koncie ma wiele ról? Zdecydowanie pochodzi z artystycznej rodziny, jej sławną siostrę kojarzy wielu Polaków.

Gabriela Pietrucha jest młodszą siostrą Julii Pietruchy, która jest polską aktorką, modelką oraz piosenkarką. W 2016 roku pojawił się zresztą jej debiutancki album zatytułowany "Parsley". Pietrucha grała tytułową bohaterkę w serialu TVP Blondynka. Kobiety mają jeszcze jedną siostrę - Natalię, która jest scenarzystką, a kiedyś zdobyła nawet tytuł Wicemiss Warszawy.

 - Nic takiego między nami nie było. Od zawsze się wspieramy, w ogóle nie ma między nami zazdrości. Idę przez życie jak burza. Stawiam sobie cele, do których dążę, i mało co jest w stanie mnie powstrzymać - komentowała swoją relację ze znaną siostrą.

Gabriela Pietrucha urodziła się 10 września 1993 roku, ma więc obecnie 26 lat. W 2012 roku ukończyła 21. Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Jerzego Grotowskiego w Warszawie. 

Aktorka wystąpiła w dwóch reklamach, promujących wielowitaminowy preparat dla dzieci Multi-Sanostol oraz kampanii reklamowej produktów żywnościowych Pudliszki.

Gabriela Pietrucha - M jak miłość, Barwy szczęścia, I kto tu rządzi. Młoda aktorka ma na swoim koncie wiele ról

Gabriela Pietrucha grała w wielu polskich serialach, nie były to epizodyczne role, często nawet była jedną z głównych postaci, dlaczego więc nigdy nie zaistniała w show-biznesie? 

W latach 2008-2012 aktorka wcielała się w rolę Gabi Lasoty w serialu TVP M jak miłość, była wtedy dziewczyną serialowego Łukasza. Na swoim koncie ma również występ w Ojcu Mateuszu, gdzie wcieliła się w Olę Nocul, czyli córkę Barbary i Mieczysława oraz Plebanii i nieco zapomnianym serialu komediowym I kto tu rządzi. Na jego planie mogła zagrać z takimi sławani jak Bogusław Linda i Małgorzata Foremniak. Tam wcieliła się w Martę Czajkę, córkę Tomasza (Linda), który po śmierci zony musiał samodzielnie opiekować się trzynastoletnią dziewczyną.

 - Trudne sceny? Nie ma takich... Ale najwięcej czasu zajmują mi przygotowania do scen z płaczem. Wtedy jest cisza na planie i na moją komendę: "już" zaczynamy grać - mówiła Pietrucha o swoich przygodach z aktorstwem.

Młoda aktorka wcieliła się w postać Lidii w niemieckiej produkcji, opowiadającej o losach ludzi, którzy zostali uwiezieni w domach, po tym, jak na miasto wchodzi lawina. Film nosi tytuł Lawina i miał swoją premierę w 2008 roku. Ostatnio mogliśmy ją podziwiać w serialu Duch w dom, potem zniknęła w show-biznesu.

Pojawiają się głosy, jakobyśmy mieli zobaczyć ją niebawem w kolejnej produkcji TVP - Barwach szczęścia. Tu jednak trudno o pewność, bowiem trwający sezon telenoweli zbliża się do końca, a o nadchodzącym, powakacyjnym, niewiele jeszcze wiadomo.

  1. Karolina Pisarek z Top Model całkiem się zmieniła. Jak wyglądała przed programem?
  2. Kim jest Aleksander Chmielewski? Młody aktor ma słynnych rodziców
  3. Pamiętacie słynny playback z DDTVN? Przedstawiamy modelkę "grającą" na gitarze
  4. Kim jest Anna Komornica i co łączy ją z Zamachowskim?
  5. Adam Bielecki ratował Elisabeth Revol na Nanga Parbat. Co o nim mówi jego żona?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News