Popularność – jak wiadomo – ma swoje dobre i złe strony. Gdy ktoś zostaje osobą publiczną, musi liczyć się z tym, że ludzie zaczną interesować się jego życiem prywatnym. Często nagle pojawia się też nadmierna liczba adoratorów. Niektórzy potrafią składać gwiazdom skrajnie niemoralne propozycje. 

Agata Załęcka jest doskonale znana telewidzom z licznych występów w naszych serialach. Na swoim koncie ma role w takich hitach jak: „Na Wspólnej”, „M jak Miłość”, „Komisarz Alex” czy „Ojciec Mateusz”. Panowie kojarzą ja także z okładki „Playboya”, gdzie aktorka pozowała w 2012 roku. Być może te zdjęcia zachęciły jednego z fanów artystki do kontaktu z gwiazdą telewizji.

Mężczyzna postanowił zaczepić aktorkę w portalu społecznościowym. To, co zaproponował, wprawiło ją w osłupienie. Co ciekawe, wcale nie chodziło o jakiś wyuzdany seks.

Najbardziej zakręconą rzeczą, którą usłyszałam, było, żebym przesłała wszystkie swoje zużyte pończochy i skarpetki pewnemu panu – zdradziła Załęcka w rozmowie z portalem Plejada.pl.

Do czego mężczyźnie były potrzebne akurat te części garderoby? Tylko on zna odpowiedź na to pytanie.

źródło: plejada.pl

...

Zobacz również

Ile dała, żeby mieć TAKIE ciało? Oto pierwsza polska żywa Barbie!

9 pięknych księżnych, których historia urzekła świat

Zobacz również