Na widok klientki fryzjerka prawie zemdlała. Wizyta trwała 13 godzin, końcowy efekt sprawia, że szczęka opada

Na widok klientki fryzjerka prawie zemdlała. Wizyta trwała 13 godzin, końcowy efekt sprawia, że szczęka opada Źródło: Facebook Kayley Olsson

Fryzjer jest osobą, która musi być przygotowana na wszystkie ewentualności. Świadczenie usług wymaga rozwiniętych umiejętności manualnych, wielu lat praktyki i licznych szkoleń. Kompetentny fachowiec nigdy nie przestaje się uczyć, dzięki czemu jego klienci mogą liczyć na obsługę na najwyższym poziomie. Dobry fryzjer jest prawdziwym skarbem, czego dowodzi ta historia.

Fryzjer podczas swojej codziennej pracy ma kontakt z wieloma osobami. Oprócz umiejętności związanych z obcinaniem, farbowaniem i układaniem włosów, pomocne są więc rozwinięte zdolności interpersonalne, empatia oraz zmysł psychologiczny. Kayley Olsson, która od wielu lat pracuje w zawodzie, rozumie, że czasem jej interwencja może znacząco wpłynąć na życie drugiego człowieka. Tak było w dniu, kiedy próg jej salonu przekroczyła pewna nastolatka.

Fryzjer uratował fryzurę nastolatki

Młoda dziewczyna poprosiła fryzjerkę o pomoc w uratowaniu włosów. Czupryna nastolatki była w tragicznym stanie. Żaden specjalista nie chciał podjąć się zadania polegającego na regeneracji kosmyków. Kayley była załamana, gdy przyjrzała się kondycji jej włosów - były niesamowicie splątane i skołtunione. Żadna szczotka czy grzebień nie radziły sobie z ich rozczesaniem. Widok był naprawdę straszny, wydawało się, że jedynym rozwiązaniem będzie ogolenie głowy na łyso.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Podczas rozmowy z fryzjerką nastolatka przyznała, że od dłuższego czasu cierpi na poważną depresję. Codzienne czynności sprawiają jej wiele trudu. Czasem miewa dni, podczas których ciężko jej zmusić się do odwiedzania toalety. Młoda dziewczyna przyznała, że fryzura jest odzwierciedleniem jej stanu psychicznego. 

- Powiedziała mi, że w ciągu ostatnich tygodni zmuszała się tylko do korzystania z toalety. Nie była w stanie nic robić, ale niedługo zaczyna szkołę i musi jakoś wrócić do formy. Powiedziała mi, że jej włosy są takie same jak ona, bezwartościowe i do niczego. Była tak smutna, tak załamana... Nie mogłam po prostu obciąć jej włosów do gołej skóry - opowiadała fryzjerka.

Dzisiaj grzeje: 1. Są wstępne wyniki wyborów prezydenckich. Wielkie zaskoczenie dla milionów Polaków

2. Niedobór żelaza w organizmie jest bardzo niebezpieczny. Jakie są jego objawy?

Kayley użyła całej wiedzy i umiejętności, żeby pomóc nastolatce. Efekt okazał się wart kilkunastu godzin pracy. Spektakularna przemiana zaskoczyła wszystkich internautów. Starania fryzjerki sprawiły, że na ustach dziewczyny pierwszy raz od bardzo dawna zagościł uśmiech. Gdy spojrzała w lustro, zaniemówiła. Na profilu salonu należącego do Kayley pojawił się niesamowicie ważny apel. Jej słowa powinien wziąć sobie do serca każdy.

- Chciałabym uświadomić wam, że problemy ze zdrowiem psychicznym zdarzają się wszystkim na całym świecie! Rodzice powinni traktować poważnie emocje swoich dzieci. Żaden nastolatek nie powinien się czuć tak bezwartościowy, żeby nie mieć nawet sił się uczesać - napisała fryzjerka.

Fryzjer załamał się

Źródło: Facebook Kayley Olsson

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rodzina wykupiła pakiet z wyżywieniem nad polskim morzem. Muszą zapłacić 12 929 zł za 7 dni
  2. Nie żyje mistrzyni Europy. Zmarła bardzo młodo, polscy kibice pamiętają ją doskonale
  3. Kilkaset tysięcy seniorów ma szansę dostać po 12 tysięcy zł. Senat chce pilnej zmiany w ustawie
  4. Wiemy jak głosowali Polacy ze względu na wiek. Najnowsze statystyki
  5. Rodzice przez przypadek zobaczyli zdjęcie córki zrobione w przedszkolu. Natychmiast wezwali policję
  6. Od 13 lat jest w ciąży. Kobieta opublikowała porażające zdjęcia

Źródło: Podaj.to

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News