Fryzjer - wiadomość do klientów
wallpaperflare
Aneta Wasilewska - 16 Maja 2020

Fryzjer nielegalnie obsługiwał klientów. Wszyscy dostali porażającą wiadomość, ogromne niebezpieczeństwo

Fryzjer nie miał prawa przyjmować klientów, jednak nie zaprzestał swojej działalności. Teraz wszyscy jego klienci otrzymali taką samą porażającą wiadomość. Chyba nikt z nich nie przypuszczał, że wizyta u fryzjera będzie miała takie konsekwencje.

Fryzjer nielegalnie obsługiwał swoich klientów. Chociaż w większości krajów na świecie w związku z pandemią koronawirusa, zakazana jest działalność zakładów fryzjerskich, niestety zdarzają się przypadki takie jak ten. Dobrą wiadomością dla Polaków jednak jest informacja, że od poniedziałku zmienią się zasady w tej kwestii.

Dagmara KaźmierskaDagmara Kaźmierska pilnie prosi o pomoc. Dramatyczna sytuacja, pozostało niewiele czasuCzytaj dalej

Fryzjer prowadził działalność pomimo zakazu

Zgodnie z informacjami, które przekazuje włoska agencja ADNKronos fryzjer z Campofranco koło miasta Caltanissetta we Włoszech, nie zaprzestał prowadzenia działalności. Fryzjer odwiedzał swoich klientów w ich mieszkaniach, gdzie strzygł, nakładał farbę i czesał.

Fryzjer zdecydował się na łamanie zakazów, które zostały nałożone we Włoszech w związku z pandemią koronawirusa. Wiedział, że salon musi pozostać zamknięty, dlatego oferował swoje usługi w mieszkaniach klientów. Wiele osób chętnie korzystało z jego pracy, zapraszając do swojego domu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Katarzyna Dowbor - okropne warunkiMama zmarła na raka, zostali z babcią w okropnych warunkach. Katarzyna Dowbor nie wytrzymałaCzytaj dalej

Fryzjer jest zakażony. Wszyscy klienci otrzymali taką samą wiadomość

Jednak chodzenie po mieszkaniach klientów zakończyło się tym, że fryzjer zakaził się koronawirusem. O złamaniu zakazu rządowego rozporządzenia, które doprowadziło do zakażenia, poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych burmistrz miasta Rosario Pitanza.

Dodatkowo pojawiła się informacja, że każdy, kto korzystał z usług zakażonego fryzjera, został zobligowany do wykonania testów na koronawirusa, a także zobowiązany jest do przestrzegania kwarantanny. Burmistrz Rosario Pitanza wezwał mieszkańców miasta do spokoju, a także podkreślił, jak ważne jest przestrzeganie obowiązujących zakazów.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje uwielbiany aktor najlepszych seriali z TVP, TVN i Polsatu. Córka przekazała tragiczne informacje

2. Rząd znosi kolejne obostrzenia. Już od dzisiaj obowiązują nowe zasady

Niestety, prowadzenie nielegalnych usług w czasach pandemii może nieść za sobą konsekwencje karne. Przekonał się już o tym fryzjer z innego miasta we Włoszech, na którego została nałożona kara finansowa za przyjmowanie klientów, pomimo zakazu wydanego przez władze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Domowy syrop można przygotować nie tylko z czosnku i cebuli. Pomocnych składników jest o wiele więcej
  2. Znany gwiazdor przeszedł wielką metamorfozę. "Mógł nie dożyć czterdziestki", a teraz wygląda szałowo (FOTO)
  3. Rząd wprowadził zmiany w ostatniej chwili. Ważne zmiany obowiązują już od dzisiaj
  4. Niewyobrażalna tragedia, znaleziono dwa ciała. Policja już jest na miejscu
  5. Za oknem usłyszeli głośny hałas. Wyjrzeli i zamarli, ich życie już nie będzie takie samo
  6. Wyrzucanie obierek po ogórkach jest niewybaczalnym błędem. Zachowaj je z ważnego powodu

BabciaPo śmierci babci otworzył jej album ze zdjęciami i zaniemówił. Dopiero wtedy poznał prawdę, nie mógł uwierzyćCzytaj dalej

źródło: RMF FM

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News