Nie ukrywający swoich sympatii politycznych portal fronda.pl ogłosił „kolejny sukces rządu PiS”. Tym razem chodzi o zatrzymanie globalnego ocieplenia. 

 – Kolejny sukces rządu Beaty Szydło. Polska powstrzyma efekt cieplarniany, zachowując kopalnie i sadząc lasy. To, co było niemożliwe za rządów Platformy, okazuje się do zrealizowania dzięki determinacji obecnej władzy – czytamy w artykule „Jak PiS zatrzymało globalne ocieplenie!„.

Jak przekonuje jego autor, Prawo i Sprawiedliwość – w przeciwieństwie do poprzedniej władzy, która „posłusznie wykonywała polecenia Berlina w kwestii tzw. dekarbonizacji przemysłu” – nie dość, że nie poddało się woli zachodnich mocarstw, to jeszcze zadbało o interes Polski i zadowoliło Berlin.

 – Podczas podpisania nowego porozumienia klimatycznego Polska wyrosła na europejskiego lidera w ograniczaniu emisji gazów cieplarnianych. Nie tylko zrealizowaliśmy nasze zobowiązania z nawiązką, ale także przyjęliśmy na siebie nowe, z tą różnicą, że będziemy się z nich wywiązywać po swojemu – przekonuje fronda.pl

Jak wyjaśnia portal, dzięki staraniom rządu PiS Polska będzie nadal spalać paliwa kopalniane, ale jednocześnie będzie skutecznie przeciwdziałać globalnemu ociepleniu poprzez sadzenie drzew.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

Zobacz również


bh, źródło: fronda