Fronda: "PiS zatrzymało globalne ocieplenie. To kolejny sukces rządu"

Fronda: "PiS zatrzymało globalne ocieplenie. To kolejny sukces rządu" Źródło: fot. pixabay/fronda

Nie ukrywający swoich sympatii politycznych portal fronda.pl ogłosił "kolejny sukces rządu PiS". Tym razem chodzi o zatrzymanie globalnego ocieplenia. 

 - Kolejny sukces rządu Beaty Szydło. Polska powstrzyma efekt cieplarniany, zachowując kopalnie i sadząc lasy. To, co było niemożliwe za rządów Platformy, okazuje się do zrealizowania dzięki determinacji obecnej władzy - czytamy w artykule "Jak PiS zatrzymało globalne ocieplenie!".

Jak przekonuje jego autor, Prawo i Sprawiedliwość - w przeciwieństwie do poprzedniej władzy, która "posłusznie wykonywała polecenia Berlina w kwestii tzw. dekarbonizacji przemysłu" - nie dość, że nie poddało się woli zachodnich mocarstw, to jeszcze zadbało o interes Polski i zadowoliło Berlin.

 - Podczas podpisania nowego porozumienia klimatycznego Polska wyrosła na europejskiego lidera w ograniczaniu emisji gazów cieplarnianych. Nie tylko zrealizowaliśmy nasze zobowiązania z nawiązką, ale także przyjęliśmy na siebie nowe, z tą różnicą, że będziemy się z nich wywiązywać po swojemu - przekonuje fronda.pl

Jak wyjaśnia portal, dzięki staraniom rządu PiS Polska będzie nadal spalać paliwa kopalniane, ale jednocześnie będzie skutecznie przeciwdziałać globalnemu ociepleniu poprzez sadzenie drzew.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

bh, źródło: fronda
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News