Ohydny artykuł katolickiego tabloidu. Sugerują związek Parady Równości z zamordowaniem 10-latki

Ohydny artykuł katolickiego tabloidu. Sugerują związek Parady Równości z zamordowaniem 10-latki Źródło: Facebook.com/Fronda

Fronda opublikowała artykuł, w którym postawiono bardzo kontrowersyjną tezę. Połączono w nim morderstwo 10-latki z Dolnego Śląska z paradą równości. W komentarzach pod tekstem zawrzało.

Fronda na swoim portalu zamieściła oburzający wręcz tekst, który już w samym tytule uderza w czytelnika informacją, że za tragiczną śmiercią dziewczynki z Dolnego Śląska stoją środowiska LGBT. Widzimy w nim powiązanie tej tragedii z paradami równości, które niedawno przeszły przez niektóre z polskich miast. Jednak w samej treści artykułu brak jakichkolwiek dowodów na poparcie tej tezy, jak i sam temat parad nie jest w żaden sposób poszerzony.

Można za to w nim znaleźć informacje, że policja nadal bada sprawę, w której wciąż jest cała masa niewiadomych. Wiele wątków dopiero ma zostać wyjaśnionych w trakcie trwania postępowania. Nie znane są nawet dokładne przyczyny śmierci 10-latki, a mimo to autor kontrowersyjnego tekstu już wydał swój wyrok.

Fronda o tragedii na Dolnym Śląsku

Ciało 10-letniej dziewczynki zostało znalezione przez przypadkowe osoby, które akurat przechadzały się w tamtej okolicy. Nie wiadomo, kto jest za to odpowiedzialny, a sekcja zwłok nie została jeszcze przeprowadzona. Jak na razie jedyna poszlaka to fakt, że ciało dziecka było częściowo rozebrane, przez co można podejrzewać, że padło ofiarą pedofila.

W mediach pojawiły się również nieoficjalne doniesienia, że 10-latka nosi na ciele rany zadane nożem, jednak sama policja nie wypowiada się w tej kwestii. Jednak nie przeszkodziło to w podaniu następującej tezy już w samym tytule tekstu.

 - Oto owoce Parad Zboczeńców: Znaleziono ciało 10-letniej dziewczynki - czytamy.

Pod artykułem pojawiła się cała masa komentarzy, w których większość internautów ostro krytykuję merytorykę tego tekstu, jednak są i tacy, którzy jak najbardziej popierają tego typu podejście, a wręcz nawołują do leczenia wszystkich osób o innej orientacji niż heteroseksualna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Prawo polskie powinno zdelegalizować wszelkie zboczone, dewianckie, sodomskie organizacje, zakazać jawnym zboczeńcom pełnienia funkcji publicznych i zmusić ich do leczenia się z chorób, związanych z wynaturzoną seksualnością - pisze jeden z internautów.

 - Co za podły zmanipulowany tytuł. Nie wiadomo jeszcze co się stało, nie wiadomo kto jest sprawcą, Fronda wydała wyrok. Szczyt podłości. Wyrazy współczucia dla rodziny, biedne dziecko - pisze internautka.

Całą sprawą zainteresował się również Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, który zapowiedział wkroczenie na drogę sądową.

Fronda screen fronda.pl

Fronda screen fronda.pl

  1. Tragedia w życiu Braci Golców. Najbliższą osobę braci czeka ciężka operacja
  2. Operacje plastyczne Justyny Steczkowskiej! Fani nie mają wątpliwości: "Nos, pośladki, wycięte żebra". Znamy CAŁĄ PRAWDĘ!
  3. Porażające informacje TVN! Eksplozja przerwała głuchą ciszę w polskim mieście, są ranni
  4. Polsat: 10-latka zaginęła 200 metrów od domu. Gdy policjanci znaleźli jej ciało, byli przerażeni
  5. Michał Szpak wyszedł na miasto w samych majtkach. Nie uwierzycie, jaki dodatek wybrał do swojej stylizacji (FOTO)
  6. Zatrzymali pędzącą ciężarówkę. Gdy otworzyli drzwi, poczuli odór śmierci

źródło: Fronda

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu