Totalna porażka Krzysztofa Bosaka. Pobił nawet Ryszarda Petru...

Totalna porażka Krzysztofa Bosaka. Pobił nawet Ryszarda Petru...

Krzysztof Bosak znany jest głównie jako były prezes Młodzieży Wszechpolskiej i poseł. Mimo iż od 2007 roku znajduje się poza parlamentem, wciąż jest aktywny politycznie i organizuje spotkania. Okazuje się jednak, że mieszkańcy nie wszystkich miast chcą go wysłuchiwać. 

Pierwotnie, jak podają organizatorzy, spotkanie prowadzić miał Robert Winnicki. Prezesa Ruchu Narodowego zastąpił jednak Krzysztof Bosak. Spotkanie w Tarnowie odbyło się dziś o godzinie 18:30 w knajpie "Zajazd pod Dębem", aczkolwiek okazało się frekwencyjnym blamażem.

Na spotkanie z Krzysztofem Bosakiem przyszła... tylko jedna osoba, która na dodatek jest stałym bywalcem tego typu politycznych wydarzeń. To rekord w klasyfikacji prawicowych spotkań. Jeśli chodzi o drugą stronę sceny, to liderują Ryszard Petru (7 osób) oraz Janusz Palikot (zero).

Frekwencja zaskakuje, ponieważ spotkanie było wcześniej zapowiadane i szeroko reklamowane w mieście. Informacja o nim pojawiła się również na stronie Ruchu Narodowego. Ponadto w Tarnowie rozwieszane były plakaty promujące wydarzenie. Dzień wcześniej miało miejsce, również nagłaśniane, spotkanie Ruchu Narodowego w Krakowie.

Najwyraźniej mieszkańcy Tarnowa nie są zainteresowani wypowiedziami Krzysztofa Bosaka.

Następny artykuł