frasyniuk kod
Wiadomości Pikio - 5 Czerwca 2016

"Frasyniuk nowym liderem opozycji" Oto jego zachowanie, które zachwyciło KOD (video)

Władysław Frasyniuk w bardzo ostrych słowach wypowiadał się na temat Prawa i Sprawiedliwości oraz aktywnie uczestniczył w manifestacjach Komitetu Obrony Demokracji. Teraz jest nominowany przez sympatyków KOD-u na nowego lidera opozycji.

Władysław Frasyniuk w ostatnich latach pojawiał się w mediach w roli komentatora sceny politycznej. Teraz działacz opozycji z lat PRL, lider „Solidarności 80” i przewodniczący Unii Wolności jest coraz częściej zapraszany, a o jego nazwisku ponownie jest głośno. Jego ostre wypowiedzi znalazły poklask u sympatyków Komitetu Obrony Demokracji, którzy widzą w nim nowego lidera opozycji.

Najwięcej tego typu deklaracji padło po przemówieniu Frasyniuka, które miało miejsce podczas marszu KOD-u 4 czerwca.

- To jest ich państwo i od nich zależy, jakie ono będzie. "Sierpień 80" roku to zryw młodych, dynamicznych ludzi, którzy zostali wsparci przez starszych i doświadczonych. Starsi i doświadczeni już są, trzeba nam młodych - mówił Frasyniuk.

Następnie krzyczał "Jarosław!", a tłum odpowiadał "Zwyciężymy!".

Jednakże, nie wiadomo czy sam zainteresowany chce być nowym liderem opozycji. Frasyniuk wcześniej przekonywał, że naturalnym przywódcą jest Mateusz Kijowski.Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News