"Najważniejsze, to godnie przeżyć życie, a po drodze nikogo nie skrzywdzić". Przepiękne słowa Franciszka Pieczki

"Najważniejsze, to godnie przeżyć życie, a po drodze nikogo nie skrzywdzić". Przepiękne słowa Franciszka Pieczki Źródło: youtube/Romek Anusiewicz

Franciszek Pieczka powiedział coś niezwykle poruszającego. Jego wartościowe słowa bez wątpienia każdy powinien wziąć sobie do serca i dokładnie przemyśleć.

Franciszek Pieczka wzruszył słuchaczy swoimi słowami. Choć cała wypowiedź była przez niego opatrzona wieloma wartościowymi wątkami, to jedno zdanie szczególnie zapadnie, a przynajmniej powinno zapaść, wszystkim w pamięci. Warto się nad nim zastanowić.

Wspaniałe słowa. Franciszek Pieczka poruszył serca 

Aktor wzruszył słuchaczy słowami "Najważniejsze, to godnie przeżyć życie, a po drodze nikogo nie skrzywdzić". Niezwykłe przesłanie, jakie niesie za sobą to z pozoru zwykłe i krótkie zdanie, trafia głęboko w serce i zmusza do głębszych przemyśleń. Pieczka chciał bowiem zwrócić uwagę społeczeństwa na tempo życia, w którym wielu się zatraca. 

Zaznaczył, że powinniśmy dobrze zastanawiać się nad podejmowanymi decyzjami i wybierać tylko te, które wniosą do naszego życia coś pozytywnego, dzięki którym staniemy się wartościowszymi ludźmi. Jednocześnie podkreślił, by nie dbać przy tym jedynie o własne dobro i zwracać większą uwagę na potrzeby innych ludzi, których często nawet nieświadomie możemy boleśnie skrzywdzić.

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News