Najsłynniejsza stolica Europy zamieniła się w pole bitwy! Wszystko płonie, starcia na ulicach

Najsłynniejsza stolica Europy zamieniła się w pole bitwy! Wszystko płonie, starcia na ulicach

Francja w ogniu. Media właśnie obiegła wiadomość, że w Paryżu doszło do nieprawdopodobnych sytuacji. Protest, który zorganizowała grupa "Yellow Vest" zmienił się w pole bitwy. Policja użyła siły, aby powstrzymać agresywnych uczestników. Na miejscu jest bardzo niebezpiecznie.

Francja wygląda dziś piekielnie. W stolicy kraju doszło do protestu, podczas którego agresywni uczestnicy "Yellow Vest" zaczęli ścierać się z funkcjonariuszami i przechodniami. Policja użyła gazu łzawiącego i armatek wodnych.

Czemu strajkuje grupa "Yellow Vest"? Francja stała się dzisiaj polem bitwy

Przez centrum miasta przeszła grupa manifestujących. Francuzi sprzeciwiają się podwyżkom cen paliw, które wprowadził rząd. Zablokowali drogi i stali się niezwykle agresywni. Funkcjonariusze musieli użyć przeciwko nim siły, aresztowano osiem osób. Zdjęcia, które obiegają media wyglądają makabrycznie. Wśród przemieszczających się przechodniów płonie ciężarówka. Strajk zamienił się w krwawe zamieszki. To właśnie w sercu Paryża, na Polach Elizejskich doszło do brutalnych ataków. Idący w stronę centrum protestujący zaczęli się zachowywać agresywnie. Chociaż policja na bieżąco próbowała zatamować ataki, ci jednak zaczęli niszczyć i podpalać wszystko na swojej drodze. Stolica Francji zmieniła się w piekło, a przechodnie znaleźli się w potwornym niebezpieczeństwie. Chaos na ulicach, nieprzejezdne drogi, potworne niebezpieczeństwo - tak dzisiaj wygląda najchętniej odwiedzana stolica w Europie. Okazuje się, że zamknięto także niektóre restauracje, sklepy, a nawet stacje metra. Miasto jest całkowicie zablokowane, a Francuzi na bieżąco informowani o niebezpieczeństwie. Protest jest reakcją na podwyżki cen paliw i nałożenie dodatkowego podatku paliwowego od 1 stycznia 2019 roku. Reakcja opinii publicznej natychmiast stała się przyczyną konfliktu. Paryżanie postanowili wejść na ulicę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Na miejscu obecne są służby, które chronią przypadkowych przechodniów. Paryż jest jednym z najchętniej odwiedzanych stolic w Europie. Ci, którzy planują wycieczkę do stolicy Francji, powinni natychmiast zmienić plany.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Cała Warszawa jest zablokowana! Strajk taksówkarzy sparaliżował stolicę
  2. Kaczyński jest w poważnym niebezpieczeństwie! Tragiczna wpadka TVN
  3. Skandal! Władza robi NALOT na ludzi TVN, ABW w akcji
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News