Przerażenie zaczyna towarzyszyć muzułmanom w Europie. Coraz poważniej zagrożone są organizacje muzułmańskie oraz wspierający ich politycy. Przeciwko islamowi wytoczono najcięższe działa.

Niepokojące informacje docierają z kraju nad Sekwaną. Służby specjalne rozbiły zorganizowaną grupę przestępczą, która planowała zamachy na różne instytucje związane z islamem. Grupa liczyła co najmniej 8 osób.

Zamachy planowano na meczety, a także na polityków wspierających islam we Francji. Ofiarą miały też paść osoby pochodzące z Afryki Północnej, czyli te kojarzone z ostatnią falą uchodźców.

Powstanie takiej grupy przestępczej świadczy o tym, że wśród Francuzów coraz bardziej narasta strach przed imigrantami z krajów muzułmańskich. Planowane zamachy miały mieć charakter odwetowy za wcześniejsze działania terrorystów skojarzonych z tzw. Państwem Islamskim.

W Paryżu nastroje anty-islamskie są coraz silniejsze. Od kilku tygodni przygotowywana jest tam budowa kuloodpornego, szklanego muru wokół symbolu stolicy Francji – wieży Eiffla. Warto też przypomnieć, że to właśnie Paryż był miejscem pierwszych największych zamachów terrorystycznych w Europie, kojarzonych właśnie z trwającą falą uchodźców z krajów arabskich do Europy.

Najbardziej przerażające fakty o ISIS [ZOBACZ!]


Kim jest ojciec Melanii Trump? Nie do wiary! 10 rzeczy, których nie wiedziałeś o Pierwszej Damie USA

Zobacz również