Wojna w show-biznesie! Foremniak urządziła Olszówce koszmar

Wojna w show-biznesie! Foremniak urządziła Olszówce koszmar Źródło: for. youtube.com/Polsat

Show-biznes pełen jest konfliktów między tworzącymi go gwiazdami. Teraz zaistniało ryzyko prawdziwej wojny na naszym podwórku. Edyta Olszówka straciła kontrakt na rzecz Małgorzaty Foremniak.

Obie aktorki przyjaźnią się od lat. Razem grały w serialach, nawet role bliskich przyjaciółek i często wspólnie występują w teatrze. Ich więź rozciąga się ponadto poza sztukę i pracę zawodową. Foremniak i Olszówka dzielą zainteresowania i pogląd na życie. - Mają wiele wspólnych tematów. Obie interesują się duchowością, wierzą w moc energii, która jest między ludźmi, szukają wciąż sensu naszej egzystencji. I mają mnóstwo mądrych przemyśleń na ten temat. Odbierają absolutnie na tych samych falach - powiedziała "Na żywo" członek ekipy produkującej jeden z seriali, w którym występują wspólnie aktorki. Niedługo jednak siostrzana miłość, którą darzą się artystki, może ulec nadwątleniu. Wszystko za sprawą sukcesu Foremniak kosztem jej przyjaciółki.

Edyta Olszówka wściekła na kontrakt Foremniak

W 2014 roku Olszówka otrzymała lukratywny kontrakt od polskiej marki kosmetycznej Bielenda. Umowa opiewająca na setki tysięcy złotych dawała aktorce środki, za które mogła spokojnie żyć i spłacać wyjątkowo niekorzystny kredyt hipoteczny we frankach szwajcarskich. Pełnym portfelem nie może pochwalić się także Małgorzata Foremniak, która od dawna nie zagrała żadnej głównej roli, a największy zastrzyk gotówki otrzymuje przy okazji uczestnictwa w jury popularnego programu rozrywkowego stacji TVN. Teraz jednak najpopularniejsza jurorka "Mam talent" zasili swój budżet 200 tysiącami złotych od marki, którą do tej pory reklamowała Olszówka. Choć przyjaciele obu pań zastrzegają, że aktorki nie pokłócą się o to, że jedna "wygryzła" drugą, to doskonale wiadomo, iż podobne sytuacje, w których chodzi o pieniądze, potrafią niszczyć nawet najtrwalsze przyjaźnie. - Obie dziewczyny mają w sobie wielką klasę i wiedzą, że o kontrakcie decydują osoby z domów mediowych. Edyta nadal chce być z Małgosią w dobrych, koleżeńskich stosunkach - mówi "Na żywo" osoba bliska zarówno Olszówki, jak i Foremniak. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Smutny koniec Perepeczki. Prawda wyszła na jaw po śmierci
  2. Mikołaj Roznerski upokorzył Polsat. Już nigdy więcej go nie zaproszą
  3. Rodowicz okryła się żałobą. To była nagła, szokująca śmierć
źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News