Policjanci aresztowali awanturnika, który demolował sklep. Miał na imię Vladimir Putin

Policjanci aresztowali awanturnika, który demolował sklep. Miał na imię Vladimir Putin Źródło: źródło: publicbroadcating.net, zimbio.com

Do nietypowej sytuacji doszło w mieście West Palm Beach na Florydzie. Lokalna policja otrzymała wezwanie do jednego z marketów, gdzie jeden z klientów awanturował się i dawał we znaki innym kupującym. Niemałe było zdziwienie funkcjonariuszy, gdy okazało się, że mają do czynienia z... Vladimirem Putinem.

Klient sieci Publix wyraźnie uprzykrzał zakupy innym, demolował sklep i nie reagował na prośby, a później żądania personelu, dotyczące opuszczenia przez niego marketu. Pracownicy wezwali więc policję, która niebawem zjawiła się na miejscu. Funkcjonariusze szybko poradzili sobie z agresorem. Poważnej konsternacji doznali jednak, gdy wylegitymowali jegomościa.

Okazało się, że czarnoskóry awanturnik nazywa się... Vladimir Putin. Zbieżność personaliów z rosyjskim prezydentem sprawiła, że 28-letni Putin stał się bohaterem newsów na całym świecie i znalazł swe miejsce w niejednym wydaniu telewizyjnych wiadomości. A tak wygląda rzeczony Vladimir Putin z Florydy:

źródło: twitter.com/cnn źródło: twitter.com/cnn

Chociaż wydarzenia z marketu w West Palm Beach rozegrały się 21 sierpnia, Putin dopiero w poniedziałek 29 sierpnia stanął przed sądem. Nie wiadomo dlaczego 28-latek zachowywał się tak agresywnie w sklepie. Jak dotąd nie był sądzony i nie miał zatargów z policją.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie:
źródło: wprost.pl pt
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News