Fit Lovers to kanał na portalu YouTube prowadzony przez Pamelę Stefanowicz i Mateusza Janusza. W internecie gwiazdy promują zdrowy styl życia i pozytywne nastawienie do świata. Biorą także udział w popularnym show TVN-u Ameryka Express. Czyżby para już niebawem miała pożałować swojej decyzji?

Fit Loverts jest kanałem, który zyskuje coraz większą popularność w polskim Internecie. Już teraz posiadają prawie 1,4 miliona subskrybentów i bez oporów można ich nazwać prawdziwymi gwiazdami Internetu. Jednak programy telewizyjne, a w szczególności te polegające na rywalizacji, rządzą się swoimi własnymi prawami. Czy para, która odnosi sukcesy w branży internetowej, poradzi sobie z wyzwaniami, które czekają w Ameryka Express?

Fit Lovers wyśmiane w TVN

Przed uczestnikami programu postawiono nie lada wyzwania. Muszą oni na własną rękę zadbać o transport, nocleg i pożywienie. Tylko wygrywając specjalne konkurencje można sobie zapewnić przyzwoity pokój do spania oraz posiłek. Niestety, nasze internetowe gwiazdy już od samego początku miały pod górkę, a to za sprawą innych uczestników. Przyjaciele w niedoli… naśmiewali się przed kamerami z miłośników sportu!

Chodzi o duet Maciej Musiałowski i Anna Małysa, którzy zaczęli obgadywać swoich rywali, gdy tym udało się ich wyprzedzić.

– Ci „fit hejtersi” nigdy nie piją alkoholu, czy to jest normalne? – powiedział Musiałowski.

Jest to ewidentne porównanie uczestników do internetowych hejterów, którzy szczególnie w ostatnim czasie stali się prawdziwą solą w oku wielu polskich gwiazd. Musiałowski stwierdza również, że abstynencja uczestników jest czymś nienormalnym.

Dodatkowo Musiałowski zatrzasnął drzwi samochodu tuż przed nosami drużyny Fit Lovers. Jest to pierwsze tego typu spięcie podczas obecnej edycji programu, jednak zdecydowanie nie ostatnie. Według wielu internautów internetowi, celebryci zgadzając się na udział w programie rzucili się z motyką na słońce. Teraz dodatkowo wychodzą pierwsze animozje pomiędzy uczestnikami, które z czasem mogą nabrać na sile.

Jeżeli taki stan rzeczy będzie się utrzymywał, a drużyna Fit Lovers nie zdobędzie przywilejów, związanych ze zwycięstwami w wyzwaniach, to już niedługo mogą pożałować, że zdecydowali się na udział w programie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Chylińska zamilkła pierwszy raz w życiu. Niezwykłe sceny w show TVN
  2. Polacy mieli do Wojciechowskiej prośbę. Ta nie wytrzymała i wpadła w furię
  3. Księża wściekli, niewierzący gratulują. Kościół zmiażdżony u Wojewódzkiego

Kiedyś wielkie gwiazdy telewizji, a dziś? [ZDJĘCIA]


Kiedyś na szczycie, dzisiaj na dnie. Te gwiazdy straciły wszystko [ZDJĘCIA]

loading...

Zobacz również