Znana gwiazda już nie wróci do Polski. Woli pracę jako kelnerka

Znana gwiazda już nie wróci do Polski. Woli pracę jako kelnerka Źródło: screen youtube.com

Fiolka Najdenowicz jest znaną piosenkarką, która w swoim czasie mocno namieszała w polskiej branży muzycznej. Niestety, wokalistka bardzo szybko zniknęła z przestrzeni publicznej, wolała zupełnie inne życie.

Fiolka Najdenowicz szturmem podbiła serca Polaków swoją nietypową muzyką. Wokalistka nagrała tylko jeden album studyjny, który został wydany w 2001 roku. Przez media została okrzyknięta polską Bjorn. Najdenowicz po dziś dzień otrzymuje wiadomości od fanów, w których proszą ją, aby wróciła do śpiewania, jednak kobieta nie ma takiego zamiaru. Powód swojej decyzji podała na swoich mediach społecznościowych.

Fiolka Najdenowicz już nigdy nie wróci do muzyki

W ostatnich dniach głośno jest o głodowych emeryturach polskich gwiazd. Wielu celebrytów skarży się na wysokość przyznanych im świadczeń przez ZUS. Jest to wywołane tym, że większość z nich odprowadzała podczas swojej kariery bardzo małe składki, przez co mimo ogłoszenia końca życia scenicznego, muszą dalej występować, aby mieć za co żyć. Okazuje się, że popularność Najdenowicz w bardzo małym stopniu przekładała się na jej zarobki z koncertów i nie tylko. Jej największe hity nucił każdy, ale specyficzny i nietypowy sposób śpiewania, jak i muzyki trafił ostatecznie do dosyć wąskiego grona słuchaczy. Z tego powodu wokalistka miała poważne problemy finansowe i czasami nie była pewna, czy uda jej się przeżyć kolejny miesiąc. O wszystkim poinformowała poprzez swój profil na Facebooku.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Wcale się nie czułam się szczęśliwym człowiekiem, gdy byłam wokalistką. Nieustannie martwiłam się, czy aby na pewno będę miała wystarczająco dużo koncertów, aby zapłacić rachunki, a gdy coś mi się psuło (czy to lodówka, czy ząb) wpadałam w panikę, za co ja to odkupię/naprawię/wyleczę - pisze wokalistka. Fiolka Najdenowicz podczas swojej emigracji podejmowała się wielu prac. Zatrudniła się między innymi jako kelnerka, co było dla niej o wiele korzystniejsze niż kariera w Polsce. - Więc kochani moi, nie namawiajcie mnie do powrotu do śpiewania i przyjmijcie ze zrozumieniem fakt, że sobie siedzę w Londynie, pracuję sobie spokojnie w restauracji, mam wyj...ne, jeżdżę kilka razy do roku na wakacje, służbę zdrowia mam za friko i nie umieram ze strachu, jak w Polsce, że mnie zwolnią - dodaje.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda Polsatu wyjątkowo szczerze o alkoholizmie. Wbije was w fotele
  2. Szaleńcy chcieli pobić Michała Szpaka! Dantejskie sceny: „Zaraz ci wyj*bie”
  3. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
  4. Katarzyna Warnke: wiek gwiazdy zaskakuje. Jej mąż jest dużo młodszy
  5. Ile zarabia Katarzyna Figura? Zarobki gwiazdy wprawiają w osłupienie
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News