Finał WOŚP 2020 zakończony
YouTube / Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Monika Majko - 12 Stycznia 2020

Właśnie zakończył się 28. finał WOŚP. Kiedy Owsiak zobaczył, ile uzbierano, złapał się za głowę

Finał WOŚP 2020 właśnie się zakończył. Coroczną zbiórkę funduszy wsparły miliony osób nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Podano uzbieraną przez wolontariuszy kwotę, suma jest szokująca.

Finał WOŚP 2020 właśnie się zakończył. W tym roku fundacja zbierała fundusze na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Podano dokładną kwotę zebranych pieniędzy, liczby są szokujące. Jurek Owsiak aż załapał się za głowę.

Finał WOŚP 2020 odbył się 12 stycznia

Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zorganizowała zbiórkę już po raz 28. Finały odbywają się od 1993 roku i co roku fundację wspierają miliony osób nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Sztaby wolontariackie powstają w najdalszych zakątkach globu, a wszystkie zebrane pieniądze wpływają na konto fundacji, która przekazuje je na pomoc służbie medycznej w Polsce. W tym roku zbierano fundusze dla dziecięcej medycyny zabiegowej, szczególnie w zakresie kardiochirurgii, neurochirurgii i chirurgii ogólnej.

Emerytura, bezczelne zachowanie kasjerkiKasjerka odezwała się w bezczelny sposób do emerytki. Reakcja seniorki jest mistrzowska, klientów zamurowałoCzytaj dalej

To najbardziej znana zbiórka charytatywna w Polsce. Rokrocznie towarzyszy jej szereg imprez dodatkowych, takich jak koncerty, warsztaty, aukcje i licytacje. Wszystko ma na celu uzbieranie jak największej kwoty i niemal co roku bite są rekordy uzbieranych pieniędzy. Choć akcja ma od lat wierne grono sojuszników, nie brakuje również osób, które sceptycznie podchodzą do zbiórek WOŚP. Pomimo to kwoty, które udaje się uzbierać, są ogromne.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tata przestał przychodzić do pracySamotny tata z dnia na dzień przestał przychodzić do pracy. Powód wstrząsnął współpracownikami, nie mogli ukryć łezCzytaj dalej

Finał WOŚP 2020 dobiegł końca

Tegoroczny finał właśnie się zakończył, a kwota, którą uzbierano, zwala z nóg. W 2020 roku do puszek wolontariuszy trafiło 73 119 001 złotych, ale wciąż trwa zliczanie datków. To zupełnie oszałamiająca liczba, Jurek Owsiak jest ogromnie szczęśliwy. Rok temu kwota ta wyniosła ostatecznie 88 893 503,89 złotych.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie uwierzycie, kim jest żona Jurka Owsiaka. Jego przeciwnicy dostaną zawału
2. Okropne odkrycie na północy Polski. Nie żyją 2 osoby, dzieci zostały bez rodziców

Choć liczby są oszałamiające, nie jest to jeszcze ostateczna kwota tegorocznej zbiórki. Ta zostanie podana dopiero, kiedy na konto fundacji wpłyną środki z zakończonych aukcji internetowych i wszystkie darowizny. Polacy trzymają kciuki, by udało się pobić rekord z zeszłego roku. W 2019 fundacja zebrała aż 175 938 717,56 złotych. Kwestowano na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Papier toaletowy położony na desce klozetowej chroni przed bakteriami? Specjaliści ostrzegają
  2. Żona Artura Boruca to prawdziwa piękność. Zdjęcia Sary Boruc są prawdziwą petardą (FOTO)
  3. Jest źle z Agnieszką Chylińską. Podjęła ostateczną decyzję, od lat sobie nie radzi
  4. Doda przestała ukrywać prawdę o dzieciach. Mocne wyznanie
  5. Więzienie, porzucona ciężarna kobieta i śmierć. Media przemilczały, co wydarzyło się po "Chłopakach do wzięcia"

Tadeusz RydzykTadeusz Rydzyk starał się ukryć swoje sekrety. Niektóre z nich jeżą włos na głowieCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News