Tegoroczny festiwal w Opolu jeszcze przez długi czas będzie gorąco komentowany przez krajowych internautów. Jedni twierdzą, że był on dziwny i krępujący. Inni za to starają się odnaleźć w jego programie pozytywne punkty. Jednym z nich bez wątpienia okazał się bowiem nostalgiczny występ Edyty Górniak. 

Wielka gwiazda polskiej sceny zdecydowała się wykonać w Opolu prawdziwe klasyki krajowej muzyki. W poruszający widzów sposób wykonała ona „Kasztany” Nataszy Zylskiej oraz „To nie ja” – piosenkę będąca jednym z jej największych hitów.

Największe emocje wywołała jednak interpretacja „Dziwny jest ten świat” Niemena, na który w bardzo odważny sposób zdecydowała się Górniak. Zarówno widzowie, jak i rodzice artystki znajdujący się na widowni, byli wyraźnie poruszeni występem.

– Jest bardzo zimno, ale mam nadzieję, że uda mi się choć na chwilkę rozgrzać państwa serca – mówiła także piosenkarka, w jeszcze bardziej skuteczny sposób budując podniosłe emocje. Według sympatyków polskiej muzyki jej występ był więc jednym z najmocniejszych punktów tegorocznego festiwalu w Opolu.

Najseksowniejsze kobiety świata

...

Zobacz również