Na kanale „Łączy nas piłka” na Youtube pojawił się nowy film, rozpoczynający serię „Dla każdego coś przykrego”. Polegać ma ona na odczytywaniu przez piłkarzy kadry krytycznych wobec nich komentarzy internautów i krótkim ustosunkowaniu się do abstrakcyjnych czasem słów. Na pierwszy ogień poszedł Wojciech Szczęsny, który popisał się dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie.

Krytyka wobec Szczęsnego była bardzo różnorodna. Internauci śmiali się z jego urody, związku z żoną oraz piłkarskich umiejętności. Bramkarz wyszedł ze wszystkiego obronną ręką, odpowiadając spokojnie i zaznaczając, że i tak spodziewał się czegoś gorszego.

„Co on się ma z tymi kapeluszami? Wygląda w nich jak idiota” – brzmiał komentarz, na który najszerzej odpowiedział Szczęsny. Bramkarz, nieco zdziwiony, po chwili zaczął się śmiać. – Kiedy nie należysz do najbardziej przystojnych, chwytasz się wszystkiego, co zasłania największą ilość twarzy. Duże okulary, duży kapelusz, który zasłania zmarszczki na czole. Ale że jak idiota? Jak idiota to ja bez kapelusza wyglądam – zażartował piłkarz. Wykazał się więc dystansem do siebie i pokazał, że tego rodzaju krytyka nie ma na niego żadnego wpływu.

Seria „Dla każdego coś przykrego” dopiero się rozpoczęła. Wojciech Szczęsny dobrze poradził sobie z wyzwaniem. Zobaczymy jednak, jak w starciu z krytyką internautów zachowają się inni piłkarze.

https://www.youtube.com/watch?v=1WsBCEnsQNs

...

Zobacz również