Uboga kobieta poprosiła przechodnia o złotówkę, kilka sekund później padła martwa. Drastyczne nagranie obiega sieć

Uboga kobieta poprosiła przechodnia o złotówkę, kilka sekund później padła martwa. Drastyczne nagranie obiega sieć Źródło: youtube/o jornaleiro

Film, na którym widać, jak biedna kobieta prosi mężczyznę o pieniądze, a w kilka sekund później umiera, został opublikowany w sieci. Internauci obejrzeli to drastyczne nagranie wielokrotnie, ale nadal nikt nie może zrozumieć, co się tam stało.

Film został zarejestrowany przez miejski monitoring. Widać na nim dokładnie, jak przebiegało całe zdarzenie. Niedawno na ulicach Brazylii doszło do przerażającego zdarzenia, w które ciężko uwierzyć. Nagranie przedstawiające morderstwo mrozi krew w żyłach.

Życie Zildy to nie był film

 

Zilda Henrique dos Santos Leandro z Niterói znajdującym się w Brazylii była bezdomna. Pomimo tego, że rodzina 31-letniej kobiety, robiła wszystko, co w ich mocy, żeby wróciła do mieszkania, ona wybrała życie na ulicy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mieszkańcy miasta Niterói dobrze ją poznali, kiedy żyła na ulicy, a między sobą nazywali ją Néią. Kobieta nikomu nie wyrządzała krzywdy, nie prowokowała przechodniów, czasami zwracała się do nich z prośbą o drobne, zazwyczaj nieznajomi obdarowywali ją pieniędzmi. Dokładnie tak miało być w tym przypadku. Niestety, stało się inaczej.

Film, który będzie dowodem w sprawie 

Właściciel kawiarni Aderbala Ramosa de Castro został poproszony przez kobietę o pieniądze na jedzenie. On jednak nie wręczył jej ani grosza, wyciągnął zamiast tego ze spodni pistolet i strzelił do niej dwa razy. Wskutek tego Zilda Henrique dos Santos Leandro upadła na ziemię. 

Kobieta, która była świadkiem zdarzenia, natychmiast podbiegła do leżącej na ziemi Zildy. Próbowała też zatrzymać samochody, by ktoś udzielił jej pomocy. W tym czasie właściciel kawiarni, odwrócił się na pięcie i odszedł, jak gdyby nic się nie stało. Zilda Henrique dos Santos Leandro została przewieziona do szpitala, gdzie lekarzom nie dało się jej uratować. 

Dzisiaj grzeje: 1. W gabinecie ginekologa umieszczono ukrytą kamerę. Ofiar mogą być setki, internauci szukają sprawcy

2. Polacy odcięci od pieniędzy. Wielka awaria, dotyczy całego kraju

Mężczyzna, który zabił Zildę, tłumaczył się policji, że zrobił to w obronie własnej, ponieważ bezdomna go napastowała i próbowała okraść. Na szczęście film z monitoringu miejskiego będzie dowodem w sprawie o morderstwo, pokazując, co dokładnie stało się na ulicy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Los 13. emerytury jest już przesądzony. Nie tego spodziewały się miliony emerytów
  2. Rydzyk będzie musiał przejść na emeryturę? Zbliża się koniec, duchowny jest w potrzasku
  3. 12-latka chciała pokazać nieżyjącej mamie swoje świadectwo szkolne. Na cmentarzu wydarzyły się rzeczy, które kruszą najtwardsze serca
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. TRAGICZNE wieści dla kierowców. Fiskus zabierze wielką część wypłaty z polisy

źródło: fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News