Film ma tylko 6 minut, a może diametralnie zmienić Twoje życie. Obejrzało go już ponad 1,5 mln ludzi

Film ma tylko 6 minut, a może diametralnie zmienić Twoje życie. Obejrzało go już ponad 1,5 mln ludzi Źródło: youtube/Karolkrns

Film, który znajduje się w popularnym serwisie YouTube, trwa zaledwie 6 minut, ale może zmienić całe nasze życie. Do tej pory obejrzało go aż 1,5 miliona widzów, którzy twierdzą, że bardzo im pomógł w codziennych decyzjach.

Film, który podbił serca polskich internatów, trwa zaledwie sześć minut, ale ma ogromny wpływ na wiele ludzkich istnień. Obejrzało go już ponad 1,5 miliona ludzi, a ich liczba dalej rośnie. Warto sprawdzić, jaką wartość niesie ze sobą to nagranie. 

Film, który zmotywuje jak nikt inny 

Wspomniana produkcja to wideo stworzone przez Nicka Vujicica. Australijczyka serbskiego pochodzenia, który urodził się z rzadką chorobą znaną pod nazwą tetra-amelia. Charakteryzuje się ona tym, że noworodek rodzi się bez kończyn. Nick urodził się bez rąk i nóg, posiada jedynie jedną, zdeformowaną stopę z dwoma palcami. 

W początkowych fazach życia Vujicic miał bardzo ciężko. Nie mógł chodzić do szkoły, ponieważ zabraniało tego prawo stanu Wiktoria. Niepełnosprawni nie mogli uczyć się razem z pełnosprawnymi. Po zmianie przepisów, Vujicic był jednym z pierwszych dzieci z niepełnosprawnościami, które uczyło się wraz ze zdrowymi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nie spotykał się tam jednak ze zrozumieniem rówieśników i musiał od początku zmagać się z szykanami. Skutkiem tego była depresja i myśli samobójcze. Jako 8-latek próbował popełnić samobójstwo poprzez utopienie. Na szczęście mu się nie udało.

Przełom motywujący wszystkich ludzi 

W życiu Vujicica przełomowy był moment, gdy matka pokazała mu artykuł o niepełnosprawnym mężczyźnie, który starał się żyć jak zupełnie zdrowy człowiek. Wtedy postanowił zmienić swoje życie i motywować innych.

Pomimo swoich niedoskonałości, Nick znalazł miłość, poślubił Kanaę i spłodził z nią aż czworo dzieci. Jest znanym na całym świecie motywatorem i ewangelizatorem. Słynie z wykładów na temat niepełnosprawności, motywacji i wiary w Boga, które mają miejsce na całym globie.

Motywacja płynąca z tego filmu jest bardzo mocna. Pokazuje jak niewątpliwie ważna jest wiara we własne siły. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ojciec zamknął się z córką w kuchni, mieli robić śniadanie. Nagle matka otworzyła drzwi i zamarła

2. Niestety, kolejny dramatyczny wieczór w Polsce. Nagły wybuch ognia na południu kraju

- Dzisiaj rano miałam chwilę zwątpienia... I nagle pomyślałam sobie o Nicku (przytuliłam się z nim kilka lat temu w Australii). Ta jego piosenka bardzo mi przed chwilą pomogła. Spłakałam się i podniosłam. Może pomoże i Tobie w chwili zwątpienia.. TERAZ wiem, że jest coś jeszcze... - napisała jedna z internautek. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od zawsze bała się pitbulla sąsiada. Pewnego dnia pies zaczął szczekać i ruszył do jej domu, natychmiast wezwali karetkę
  2. 11-latka od dwóch lat była gwałcona w szkole. Rodzice zamarli odkrywając jej powiększony brzuch
  3. Jest afera. Cejrowski niewyobrażalnie poniżył Roksanę Węgiel i Viki Gabor
  4. Mało znany nowotwór, którego objawy są niewidoczne. Często bywa za późno  
  5. Masowe zwolnienia, na bruk trafi aż 80 tys. Polaków. Mogą ZWOLNIĆ także i Ciebie

Źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News