Filip Chajzer - partnerka. Małgorzata jest przepiękną kobietą

Filip Chajzer - partnerka. Małgorzata jest przepiękną kobietą Źródło: instagram.com/filip_chajzer/

Filip Chajzer - partnerka. Kim jest wybranka serca popularnego dziennikarza? To kobieta o niesamowitej urodzie, która teraz skupia się na wychowywaniu syna, jednak już planuje powrót na wizję. Partner rzadko dzieli się ich wspólnymi zdjęciami na Instagramie, a szkoda.

Filip Chajzer - partnerka dziennikarza wywodzi się z konkurencyjnej stacji, to jednak nie przeszkodziło ich związkowi i uczuciu, którym się darzą. Z tego właśnie powodu rzadko pojawiają się razem - jedno nie chce zaszkodzić w karierze drugiemu. 

Pierwszą żoną prezentera telewizyjnego była Julia, jednak para rozstała się w listopadzie 2013 roku, a rozwód uzyskali dopiero kilka lat później. Obecnie dziennikarz znalazł szczęście u boku koleżanki po fachu - Małgorzaty Walczak, z którą ma syna Aleksandra. 

Para praktycznie nigdy nie pojawia się razem na żadnych imprezach branżowych, a na Instagramie Chajzera również próżno szukać ich wspólnych fotografii. Za to portal społecznościowy kobiety obfituje w zdjęcia z ich życia codziennego, wspólnych spotkań z rodziną, zabawy z synem czy podróży wakacyjnych.

Filip Chajzer - partnerka dziennikarza to piękna kobieta

Filip Chajzer związał się z dziennikarką TVP Info, Małgorzatą Walczak. Para poznała się przy realizacji jednego z odcinków Dzień Dobry TVN. To kobieta wspierała prezentera, kiedy przeżywał osobistą tragedię po stracie ukochanego syna Maksa. 

Kobieta zrezygnowała z pracy w publicznej telewizji i zajęła się pomocą w karierze ukochanego, jest bowiem jego menadżerką. Oczywiście tym zajmuje się po godzinach, na pełen etat aktualnie opiekuje się dwuletnim synkiem Aleksandrem. 

 - Jesteśmy razem w życiu i w pracy, i uważam, że to jest rozwiązanie doskonałe. Gosia jest genialnie precyzyjna w tym, co robi, doskonale dba o moje interesy i o mój czas, a przy okazji o swoje interesy i swój czas - wyznał Chajzer w wywiadzie dla magazynu Viva.

Niekiedy również pojawia się z partnerem na oficjalnych wyjściach, jednym z nich było rozdanie Telekamer w ubiegłym roku. Tam mężczyzna zdobył nagrodę w kategorii Nadzieje Telewizji.

  1. Janusz Gajos - żony. Aktor był podrywaczem, miał kilka żon
  2. Ewa Błachnio - mąż, partner, rodzina, informacje
  3. Agnieszka Wielgosz: instagram, wzrost, wiek, mąż, w Playboyu
  4. Maria Góralczyk: Instagram, dzieci, aktorka. Co o niej wiemy?
  5. Magdalena Rembacz: w ciąży, wiek, z mężem, mąż, dzieci, rodzina
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News